Gotowi uratować kilka żyć?

Dr Gregory House


» FAQ
1. Problemy z logowaniem i rejestracją
1. Dlaczego nie mogę się zalogować?

A zarejestrowałeś się? Naprawdę musisz się zarejestrować aby móc się logować. A może zostałeś wyrzucony z portalu (jeśli tak się stało zobaczysz odpowiednią informację)? W takim wypadku skontaktuj się z właścicielem strony, aby poznać powód tego. Jeżeli zarejestrowałeś się, nie zostałeś wyrzucony a i tak nie możesz się logować sprawdź ponownie swój login i hasło. Zazwyczaj to właśnie błędny login lub hasło są problemem, ale jeśli tak nie jest skontaktuj się właścicielem strony.


2. Dlaczego w ogóle muszę się rejestrować?

Nie musisz. Rejestracja jest dobrowolna, a zarejestrowany użytkownik posiada więcej możliwość w serwisie, m.in. możliwość pisania w shoutboxie, zapisu wyników gier czy posiadania własnego avatara. Rejestracja zajmuje tylko chwilę i naprawdę zalecamy jej dokonanie.


3. Jak mogę sprawdzić czy mam konto na innym serwisie należącym do Grupy spoilerTV.pl?

Po pierwsze przy próbie rejestracji nowego konta w przypadku użycia loginu, który już został zarejestrowany na innej stronie należącej do Grupy spoilerTV.pl wyświetli się odpowiedni komunikat. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się z wykorzystaniem danych, których używasz na innym serwisie należącym do Grupy spoilerTV.pl. Listę serwisów znajdziesz na stronie spoilerTV.pl.


4. Mam konto w innym serwisie należacym do Grupy spoilerTV.pl. Czy muszę się rejestrować?

Nie musisz się rejestrować. Wystarczy, że zalogujesz się używając loginu i hasła z innego serwisu należącego do Grupy spoilerTV.pl. Po zalogowaniu zostaje automatycznie utworzone konto w naszym serwisie. Pamiętaj jednak, że przenosząc swoje konto akceptujesz regulamin tej strony.


5. Rejestrowałem się kiedyś ale nie mogę się już logować!

Najbardziej prawdopodobne powody takiego stanu to: wpisałeś niewłaściwy login i hasło (poszukaj email'a, który dostałeś po rejestracji) lub administrator usunął twoje konto z jakiegoś powodu.


6. Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować!

Na początek sprawdź czy wpisujesz poprawny login i hasło. Każde nowo zarejestrowane konto wymaga aktywacji. Po rejestracji powinieneś otrzymać wiadomość. Jeżeli otrzymałeś email postępuj zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi, a jeśli nie otrzymałeś email'a, to czy jesteś pewien, że podałeś właściwy adres? Jednym z powodów wykorzystania aktywacji jest redukcja dostępu do strony osób nieporządanych, które zechcą je spamować lub obrażać użytkowników. Jeżeli jesteś pewien, że podałeś właściwy email spróbuj skontaktować się z właścicielem serwisu.


7. Zgubiłem moje hasło!

Zgubiłem moje hasło! Nie panikuj! Twoje hasło co prawda nie może zostać odzyskane, ale można je wyczyścić. Aby to zrobić przejdź na stronę logowania i kliknij Zapomniałem hasła, oraz postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami a szybko odzyskacz dostęp do konta.


2. Preferencje i ustawienia użytkowników
1. Jak mogę dodać podpis do mojego komentarza?

Podpisy dostępne są dla użytkowników kont premium. Aby dodać podpis do wiadomości musisz najpierw go stworzyć w swoim profilu.


2. Jak mogę usunąć konto?

Obecnie nie ma możliwości usunięcia konta z portalu. Jednakże pracujemy nad tą funkcjonalnością, która powinna się wkrótce pojawić.


3. Jak mogę wyświetlić obrazek pod moją ksywką?

Obok twojej nazwy użytkownika przy czytaniu komentarzy może pojawić się obrazek, nazywany Emblematem, który z reguły dla każdego jest inny. Emblemat można ustawić sobie w profilu użytkownika


4. Jak mogę zmienić swoje ustawienia?

Wszystkie twoje ustawienia (jeśli jesteś zarejestrowany) są przechowywane w bazie danych. Aby je zmienić kliknij w odnośnik Konto (odnośnik znajduje się na górze strony, po lewej stronie). To pozwoli ci zmienić wszystkie ustawienia.


3. Problemy z pisaniem i oglądaniem
1. Chcę blokować reklamy na tej stronie!

Obecnie tylko dla użytkowników konta premium reklamy w serwisie nie są wyświetlane. Stosowanie wszelkich dodatków blokujących reklamy może powodować nieprawidłowe wyświetlanie się strony.


2. Dlaczego nie mogę pisać w shooutboxie?

Tylko zalogowani użytkownicy mogą wysyłać nowe wiadomości w shoutboxie. W tym celu musisz zarejestrować konto w serwisie.


3. Dlaczego strona nie wyświetla się poprawnie?

Strona wyświetla się poprawnie we wszystkich przeglądarkach internetowych (oprócz IE < 6.0). Jeżeli strona nie wyświetla się tobie poprawnie winny jest skrypt blokujący reklamy. Należy wyłączyć go na tej stronie w celu poprawnego wyświetlania strony.


4. Jak mogę napisać komentarz?

To proste, kliknij w odpowiedni news czy artykuł i sekcji komentarzy powinien widnieć odpowiedni link do dodania nowego komentarza. Możliwe, że będziesz musiał się zarejestrować zanim będziesz mógł go napisać.


5. Jak mogę zmienić lub usunąć komentarz?

Obecnie nie ma możliwości edycji komentarzy. W przyszłości planujemy wprowadzić taką możliwość. Komentarze mogą być usuwane jedynie przez administrację serwisu.