Mam pytanie, czy „na wpół martwy” może służyć za wymówkę braku poczucia humoru?

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Sezon 6: Ask Ausiello

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 6 | data: 17 września 2009 | Odsłon: 1776


Kolejne spoilery na temat szóstego sezonu od Michaela Ausiello.Mindy: Czy zauważyłeś, że w tym roku mijają trzyletnie stypendia Trzynastki i Tauba? Czy masz jakieś informacja o serialowych planach z tym związanych? Jeśli tak, to czy to oznacza, że Peter Jacobson i Olivia Wilde odejdą?

Ausiello: Ostatnio mnie to olśniło. Olśniło także twórcę serialu, Davida Shore, kiedy niedawno mu o tym przypomniałem. Mówi, że nie ustalili co będzie z Taubem i Trzynastką po tym jak ich stypendia wygasną. Na szczęście czas jest po ich stronie. "To nie będzie miało miejsca do końca tego sezonu" - mówi.

Gregory: Czy Cuddy odkryje to, że House uprawiał seks z tą kobietą (vel Franka Potente) podcza pobytu w szpitalu?

Ausiello: Nie w najbliższym czasie, co potwierdziła Lisa Edelstein. "Ona nie wie o tej dziewczynie i o tym, że uprawiał z nią seks podczas premierowego odcinka" - mówi. "W scenariuszach, które miałam w rękach nie ma o tym w ogóle mowy. Na pewno o tym nie dyskutowali. To może złamać jej serce". Abstrahując od tego, Edelstein mówi, że Huddy ma "ciągłe wzloty i upadki" w tym sezonie. "Ona musi się nim zająć po jego powrocie [do pracy], ustalić w niej jego rolę i jak będzie go traktować. Żywią do siebie wzajemnie uczucia - jest to głębsze niż przyjaźń. Jednak kto wie, czy kiedykolwiek będą ze sobą? Nigdy nie wydają się dochodzić do tego w tym samym czasie. Mamy zabawę, bez względu na to co mamy grać. Kiedy się spotykamy, nie chcę, aby to wyglądało sztucznie lub jakby było wymuszone. W tej kwestii jednak całkowicie zdaję się na producentów, Davida Shore i Katie Jacobs".

Jessica: Jakiś przeciek z planu?

Ausiello: Słyszałem, że Cuddy będzie miała trochę własnych akcji w tym sezonie. Pytasz z kim? Tu jest wskazówka.

Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.