Tak, na pewno się zniecierpliwił i przesunął jedną półkulę mózgową do bardziej wygodnej pozycji.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Ausiello: kto powróci do serialu?

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 6 | data: 31 sierpnia 2009 | Odsłon: 3342


Michael Ausiello zdradza kolejne szczegóły na temat szóstego sezonu. Tym razem ktoś powróci do serialu! Jak myślisz o kogo może chodzić?Miałem wrażenie, że ostatnio nie widzieliśmy tego faceta. Jednak Michael Weston powraca do House'a jako prywatny detektyw, Lucas Douglas. Wiem to ze swoich źródeł.

Lucasa mogliśmy poznać jesienią ubiegłego roku, kiedy House zatrudnił go, aby śledził Wilsona. Pojawił się w kilku odcinkach, a następnie zniknął bez żadnego wyjaśnienia. "Kiedy Wilson powrócił, postać ta stała się niepotrzebna" - mówi Shore.

W związku z tym, co jest powodem powrotu Lucasa? FOX odmówił komentarza w tej sprawie i nie potwierdził nawet powrotu aktora do serialu. Może prywatny detektyw będzie pacjentem? Albo House wreszcie ruszy ze sprawą rozwiązania tajemniczego "morderstwa" Kutnera?

Powrót Westona wywołał nowe spekulacje na temat spin offu z Lucasem, o którym było głośno jakiś czas temu. Jego produkcją mieli się zająć David Shore i Katie Jacobs. Ten projekt jednak nie wyszedł, a Shore zaprzecza że ma to jakikolwiek związek ze spin offem.

Jesteście szczęśliwi, że Weston/Lucas powraca? Myślisz, że powróci na dłużej niż jeden odcinek? Jak myślisz, co go sprowadzi z powrotem? Wyraź to w komentarzu!

Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
Zobacz fotogalerię: 6x01 - Broken
wasze komentarze (4)Dodaj kometarz »
 • omatius
  omatius2 września 2009, 19:56:06
  IP: 7a6ba6dd3fc1

  Niech wraca zawsze to ciekawiej, a on moze wniesc cos ciekawego do serialu...

 • sandy
  sandy1 września 2009, 19:12:08
  IP: 652b5e434222

  a ja mam nadzieje ze huddy bedzie razem .. a detektyw znajdzie sobie kogos !!

  ________

 • majcia18
  majcia181 września 2009, 12:30:14
  IP: 86aca8ef664d

  Moja pierwsza myśl też taka była bo przecierz ten detektyw podrywał Cuddy,ale mam nadzieje,że Cuddy zajmie się Housem.

 • am
  am1 września 2009, 00:06:08
  IP: b09dd46f0be8

  może wraca z powodu Cuddy, żeby skomplikować relacje Cuddy-House?