W tej fryzurze wyglądasz jak dziwka.Podoba mi się.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Konkurs! Do wygrania boksy z drugim sezonem Dr House'a

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 2 | data: 29 kwietnia 2009 | Odsłon: 2963


Uwaga autorzy! Przed Wami wyjątkowy konkurs związany z serialem Dr House! Stawką w nim są trzy boxy z drugim sezonem medycznego tasiemca. Co zrobić, aby jeden taki zestaw wygrać?Wystarczy od dziś, aż do niedzieli 3 maja, wysłać do nas tekst (minimum 1000 znaków), w którym opiszecie do której postaci z serialu "Dr House" jest Wam najbliżej i uzasadnicie swój wybór w sposób interesujący, zaskakujący, ciekawy, intrygujący i zabawny.

W konkursie biorą udział materiały nadesłane od momentu publikacji tego artykułu. Aby były one brane pod uwagę, jako pierwszy muszą posiadać tag: "Dr House". Na materiały czekamy do niedzieli do godziny 23. Wyniki zostaną opublikowane w poniedziałek po godzinie 15, wtedy ostanie ogłoszona lista trzech najlepszych (naszym zdaniem) materiałów.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób posiadających konto na Wiadomościach24.pl. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym autorem, a chcesz wygrać któryś z tych filmów, zarejestruj się i pisz!

Źródło: Wiadomosci24.pl

Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.