Wszyscy kłamią.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Nocny dyżur z Dr Housem w kinie Uciecha

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 2 | data: 22 kwietnia 2009 | Odsłon: 2063


Zaraźliwe i trudne do zdiagnozowania zainteresowanie widzów piątkowym maratonem serialu Dr House zmusiło organizatorów do tego by nie odłączać od serialowej kroplówki uzależnionych hausomaniaków, nie zostawiać ich w bezczynnym letargu, lecz zorganizować dodatkowy maraton filmowy pt. NOCNY DYŻUR Z DR HOUSEM dnia następnego tzn. w sobotę 25 kwietnia o godz. 22.30 w kinoteatrze Uciecha.„Witajcie chorzy ludzie oraz ich bliscy”

Tak powitamy wszystkich fanów ekscentrycznego doktora Housa na pierwszych w Polsce nocnych maratonach filmowych złożonym z wybranych odcinków sezonu drugiego pt. NOCNY DYŻUR Z DR HOUSEM.

NOCNY DYŻUR Z DR HOUSEM odbędzie się w świeżo wskrzeszonym po ośmiu latach niebytu Kinoteatrze Uciecha w Krakowie w dniach 24 i 25 kwietnia (piątek i sobota) o godzinie 22:30 i potrwa do rana.

Maraton towarzyszy wydaniu na DVD przez firmę TIM Film Studio 5 płytowego albumu z odcinkami drugiej serii serialu Dr House.

W jednym z najpopularniejszych seriali amerykańskiej telewizji pt. Dr House, zdobywca Złotego Globa® Hugh Laurie wciela się w sardonicznego lekarza nazwiskiem Gregory House. Serial określany jest przez widzów i krytyków, jako inteligentny i prowokacyjny dramat obyczajowy – i nie można nie przyznać temu racji.

Dr House to wyjątkowy serial, który w Polsce zdążył już zasłużyć na miano kultowego. Akcja rozgrywa się w amerykańskim szpitalu Princeton-Plainsboro na oddziale eufemistycznie mówiąc „trudnodiagnozowalnych” przypadków. Oddziałem zarządza ekscentryczny i genialny Gregory House. O serialu pojawiły się już publikacje naukowe nie tylko z zakresu filmoznawstwa, również etyki i filozofii. Trudno więc się dziwić, że gromadzi przed małym ekranem zarówno zwyczajnych pożeraczy programu telewizyjnego, jak i środowiska medyczne i naukowe. Problemy diagnostyczne nie są jedynie tłem dla relacji głównych bohaterów, ale ważnym elementem akcji, a metody diagnozowania są często oryginalne i zaskakujące.

Zobaczcie Państwo na własne oczy, jak doktor House i jego zespół rozwiązują największe tajemnice medycyny na swój, jakże dowcipny, ale też fascynujący i oryginalny sposób.

Specjalne zniżki dla pracowników służby zdrowia przerwach studentów medycyny

W przerwach maratonu planujemy mnóstwo atrakcji.

Szczegóły na:
www.kinoteatruciecha.pl
www.dokina.pl

Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.