Daj Vicodin i rozmień dolara.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Serial Dr House doczekał się swojej gry

Autor: ToAr | Kategoria: Serial | data: 22 kwietnia 2009 | Odsłon: 1920


Wydawca Mindscape zapowiedział rozpoczęcie prac nad grą Dr House opartej na popularnym serialu telewizyjnym o tym samym tytule. Dla fanów serialu to dobra wiadomość, zwłaszcza że w ostatnich miesiącach zapowiedziano już przeniesienie takich seriali jak Dexter oraz Prison Break do naszych komputerów.Jak na razie wiadomo jedynie tyle, iż premiera gry będzie miała miejsce w listopadzie tego roku. Przeznaczona będzie na komputery stacjonarne oraz na konsolę DS. Nie znamy jednak formy gry (akcja, przygoda, strzelanka, symulacja czy inne) z jaką przyjdzie nam się zmierzyć.

Czekając na rozwój prac nad tytułem możemy mieć jedynie nadzieję, że twórcy zachowają charakterystyczną cechę głównego bohatera serialu, z którego tak słynie, czyli cynizmu.

Źródło: eska.pl

Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (3)Dodaj kometarz »
 • Dr Gregory House
  Dr Gregory House23 kwietnia 2009, 20:29:14
  IP: 0be2eeb96e10

  A kto wie... może zrobią ładny szpital w Princeton, House'a z laską prawie jak realnego... rozwiązywanie zagadek... taki serial na kółkach :)

  ________

 • darthjabol
  darthjabol22 kwietnia 2009, 11:24:59
  IP: ef9936e3b22e

  Jak zrobię z tego to co z CSI to ich wykastrujemy... gdyby tak dostali olśnienia i zrobili przygodódwkę na podstawie Runaway... ale to będzie komercyjny shit ;/ módlmy się o olśnienie twórców -.-'

 • tadek
  tadek22 kwietnia 2009, 10:53:17
  IP: 365f7aedb033

  Taaa... Już to widzę. To będzie żal, płacz i zgrzytanie zębów. Znając życie zrobią przygotówkę z elementami zręcznościowo-logicznymi. Heh... Daj dziecku napić się mleka a odgryzie ci całe wymię. ;) Z wielką chęcią nie poczekam na tą grę...