Dlaczego nie zatrzymałem Cameron? Ona przynajmniej wiedziała gdzie jest cukier.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Hugh Laurie zagra 6 czerwca w Warszawie

Autor: ToAr | Kategoria: Aktorzy | data: 11 kwietnia 2013 | Odsłon: 160723


Znany z roli Gregory'ego House'a w serialu "Dr House" aktor i muzyk bluesowy Hugh Laurie wystąpi 6 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie.Przed koncertem do polskich sklepów trafi drugi krążek artysty "Didn't It Rain". Pierwszy, "Let Them Talk" miał swoją premierę 9 maja 2011 roku. Sprzedał się w blisko milionie kopii na całym świecie, w kilku krajach pokrywając się platyną i złotem.

Jak zapowiada na swojej stornie internetowej Warner Music Poland, na "Didn't It Rain" fani znajdą kilkanaście piosenek inspirowanych Nowym Orleanem.

"Na drugim krążku Anglik wybrał się w podróż ku sercu Ameryki, odkrywa na nowo pionierów amerykańskiego bluesa. Sięga do takich twórców jak W.C. Handy ("St Louis. Blues"), Jelly Roll Morton ("I Hate A Man Like You") czy Little Brother Montgomery ("Vicksburg Blues"). Nie zapomina jednak również o bardziej współczesnych artystach. Jak choćby Dr. John ("Wild Honey") czy znany z The Animals Alan Price ("Changes")" - czytamy w komunikacie.

Na płycie będzie można usłyszeć, oprócz Lauriego, legendę bluesa Taj Mahal, pochodzącą z Gwatemali Gaby Moreno, a także soulową piosenkarkę Jean McClain. Produkcję albumu "Didn't It Rain" Laurie powierzył Joe Henry'emu, który odpowiadał też za brzmienie "Let Them Talk".

Bilety na koncert Hugh Lauriego w Polsce pojawią się w sprzedaży 15 kwietnia.

polskieradio.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (1)Dodaj kometarz »
  • hasta
    hasta30 stycznia 2014, 18:21:07
    IP: 81768dfcc06d

    Fajnie byłoby to zobaczyć...