W rzeczywistości prawie nic się nie sprawdza

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Życie bez House'a

Autor: ToAr | Kategoria: Aktorzy | data: 28 czerwca 2012 | Odsłon: 98067


Aktor Hugh Laurie poczuł ogromną ulgę, gdy producenci zdecydowali się zakończyć serial "Dr. House", w którym grał tytułową rolę. Gwiazdor przyznał, że czuł się osaczony przez postać, jaką przedstawiał, a teraz jest znowu wolnym człowiekiem..."Gdy zapadła decyzja, poczułem pustkę. Nagle coś ważnego kończyło się w moim życiu, a ja nie miałem na to wpływu. Przywiązałem się do tej postaci, ale jednocześnie poczułem wielką ulgę. Mimo wszystko wiem, że nigdy całkowicie nie uwolnię się od Dr. House'a i będę wspominał go z wielkim uczuciem" - przyznał Brytyjczyk, którego przygoda jako filmowego lekarza, trwała siedem lat.

Laurie nie jest tylko aktorem; jest również wokalistą i gra na instrumentach klawiszowych, dając okazjonalne występy w charytatywnej grupie rockowej - Band From TV. 9 maja ubiegłego roku miała miejsce premiera jego solowego bluesowego albumu pod tytułem "Let Them Talk", który zawiera piętnaście utworów. Dlatego aktor nie martwi się o swoją przyszłość.

"Do tej pory zawsze miałem jakieś propozycje. Zresztą parę projektów mam już nawet w głowie. Na początku chciałbym całkowicie poświęcić się muzyce. Marzy mi się tournee po Stanach Zjednoczonych. Miałem już szansę występować przed amerykańską publicznością w Los Angeles i San Francisco i bardzo mi się podobało" - powiedział były już Dr. House...

interia.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (2)Dodaj kometarz »
 • danD
  danD26 lipca 2012, 11:46:17
  IP: d173513fd8cd

  z przykrością muszę stwierdzić, że żaden inny serial nie zaciekawił mnie tak jak House, oglądałem wszystkie odcinki po kilka razy, ba! oglądam je do tej pory.
  Mam nadzieję, że House jeszcze do nas wróci i to nie raz.

 • raiven64
  raiven6419 lipca 2012, 17:55:13
  IP: 1b546341babd

  Wielka szkoda że kończy się ten serial, mam tylko nadzieję że następne będą tak samo dobre jak ten.