Mówienie ludziom, że umierają, pozwala zobaczyć, co jest dla nich najważniejsze. Dowiadujecie się, na czym im zależy. Za co gotowi są umrzeć, za co kł...

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Nowy serial od twórcy "House'a"?

Autor: ToAr | Kategoria: A Bit of Fry and Laurie | data: 8 czerwca 2012 | Odsłon: 3858


David Shore pracuje obecnie nad swoim nowym projektem we współpracy z Sony Television.Zanim trafił do telewizji, twórca "House'a" był... prawnikiem. W telewizji zaczął pracować w latach 90., zdobywając doświadczenie przy takich tytułach jak "Traders", "Sprawy rodzinne", czy "Prawo i porządek".

Shore został uhonorowany nagrodą Emmy za "wybitne osiągnięcia w dziedzinie scenariopisarstwa" w 2005 roku za odcinek "Three Stories" serialu "House".

Scenarzysta powiedział ostatnio, że po zakończeniu pracy nad "Housem", najsmutniejsze była dla niego świadomość, że nie będzie się już widywał regularnie z obsadą serialu.

onet.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.