Tak wielu ludzi... Tyle energii i dramatów, żeby znaleźć kogoś, kto i tak prawie nigdy nie jest tą właściwą osobą. To nie powinno być aż tak trudne.

Dr Lisa Cuddy


Izba przyjęć: 8x20 "Post Mortem" - informacja prasowa

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 8 | data: 22 maja 2012 | Odsłon: 2777


Przeczytaj informację prasową na temat dwudziestego odcinka ósmej serii pod tytułem "Post Mortem".W odcinku wyreżyserowanym przez Petera Wellera, w którym również gościnnie wystąpił zespół zajmuje sie przypadkiem doktora Petera Treibera (gościnnie Jamie Elman), patologa w Princeton-Plainsboro Teaching Hospital, który wie zbyt wiele o szpitalnym personelu, aby ufać komukolwiek z lekarzy. Jedyną osobą co do której ma szacunek jest House, który akurat tajemniczo znika. Bez obecności House'a, zespół musi odkryć jak leczyć Treibera cały czas sprawiając, aby wierzył, że to house wydaje wszystkie polecenia.

Obsada: Hugh Laurie jako Dr Gregory House; Robert Sean Leonard jako Dr James Wilson; Omar Epps jako Dr Eric Foreman; Jesse Spencer jako Dr Robert Chase; Peter Jacobson jako Dr Chris Taub; Odette Annable jako Dr Jessica Adams; Charlyne Yi jako Dr Chi Park

Gościnnie: Jamie Elman jako Dr Treiber; Peter Weller jako Dr Penza; Carole Gutierrez jako Helen; Jeremy Scott Glenn jako Orderly; Jennifer Christopher jako Molly; Carol Herman jako Ina
 Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
Zobacz fotogalerię: 8x20 "Post Mortem"
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.