Kiedy oznajmiasz komuś, że umrze, pozytywną rzeczą jest, że ten ktoś może wreszcie ustalić sobie listę spraw dla niego priorytetowych. Dowiadujesz się...

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Opisy ostatnich 4 odcinków serialu

Autor: rhona | Kategoria: Sezon 7 | data: 30 kwietnia 2012 | Odsłon: 4555


Przeczytaj opisy ostatnich czterech odcinków ósmego sezonu serialu.30 kwietnia: “The C-Word”

W epizodzie reżyserowanym przez Hugh Laurie zespół bierze przypadek sześcioletniej dziewczynki (gościnnie Rachel Eggleston) z szeregiem wcześniejszych problemów zdrowotnych. Szybko przekonują się, że będą musieli współpracować z matką dziewczynki, Elizabeth (gościnnie Jessica Collins), lekarką specjalizującą się w kondycji genetycznej własnej córki. Jednak podczas przeszukiwania domu tej rodziny znajdują wskazówki prowadzące do przypuszczeń, że determinacja Elizabeth w leczeniu córki może tak naprawdę zabić dziewczynkę. W międzyczasie House i Wilson udają się na krótkie wakacje.

7 maja: “Post Mortem”

W epizodzie, gościnnie wyreżyserowanym przez Petera Wellera (“Dexter”, “RoboCop”), zespól przyjmuje przypadek doktora Petera Treibera (gościnnie Jamie Elman), patologa ze szpitala Princeton-Plainsboro, który tak dobrze zna personel szpitala, że nie chce zaufać żadnemu lekarzowi. Jedyną osobą, którą darzy szacunkiem, jest House; ten jednak w tajemniczy sposób znika. Pod nieobecność House’a zespół musi znaleźć sposób, aby przekonać Treibera, że wszystkie decyzje podejmuje House.

14: maja “Holding On”

Była pracownica szpitala Princeton-Plainsboro Trzynastka (Olivia Wilde) pojawia się w nowym odcinku. Zespół pracuje nad sprawą Derricka (gościnnie Skylar Astin), dziewiętnastoletniego studenta, który doznał tajemniczego krwotoku z nosa podczas ćwiczeń czirliderek i odkrywa, że jego problemy ze zdrowiem mają podłoże zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Cierpiący prawdopodobnie na schizofrenię Derrick twierdzi, że słyszy głos swego zmarłego brata. W międzyczasie Foreman próbuje nowych sposobów nawiązywania kontaktu z House’m.

21: maja “Everybody Dies” (finał serialu)

W emocjonującym odcinku finałowym będzie miała miejsce godzinna retrospektywa. Lecząc uzależnionego od leków pacjenta (gościnnie James Legros), House ocenia swoje życie, swoją przyszłość i demony członków swojego zespołu.Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.