Amber nałogowo szuka kogoś, kto przyniesie jej korzyści. Ty nałogowo troszczysz się o osobę, z którą jesteś. Twoje potrzeby będą karmić jej potrzeby.....

Dr Lisa Cuddy


Izba przyjęć: Gwiazda serialu "Dr House" w nowej produkcji

Autor: ToAr | Kategoria: Aktorzy | data: 1 marca 2012 | Odsłon: 1643


Peter Jacobson w serialu „Dr House” wcielał się w rolę Chrisa Tauba, jednego z członków zespołu diagnostycznego House’a. Niedługo zobaczymy aktora w nowej produkcji telewizji Showtime- „Ray Donovan”.Główny i tytułowy bohater nowego serialu – Ray Donovan, w którego roli zobaczymy Lieva Schreibera jest konsultantem, który służy radą najbogatszym i najsłynniejszym mieszkańcom Los Angeles. Mężczyzna szybko i skutecznie rozwiązuje problemy swoich klientów, jednak w jego życiu prywatnym nie układa się. Nie może poradzić sobie z pogarszającymi się relacjami rodzinnymi.

Peter Jacobson wykreuje postać Lee Drexlera, który będzie jednym z pacjentów Raya. Żonę tytułowego bohatera zagra Paula Malmson, znana z serialu „Synowie anarchii” czy „Caprica”. Serial wyreżyseruje Allen Coulter, producenci to Ann Biderman i Mark Gordon.

Adrianna Krapa

newsfix.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.