Wiecie tylko, że jestem geniuszem, dzięki któremu pies nasikał ci do kibla. Nie wiecie jak tego dokonałem i, co ciekawsze, gdzie sam sikałem.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Fox oficjalnie potwierdził koniec serialu

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 9 | data: 9 lutego 2012 | Odsłon: 7795


Informacja z ostatniej chwili. Fox oficjalnie potwierdził, że ósmy sezon będzie ostatnim, a zatem serial się na nim skończy.Więcej informacji postaramy się przedstawić wkrótce.Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (2)Dodaj kometarz »
 • biski
  biski5 maja 2012, 21:23:33
  IP: 085242c4e3e1

  najlepszy serial wszechczasow sie ma skonczyc :/ myśle że złożyc hołd można tylko w jednyny sposób, jak house odpalić cygaro od 100$, połozyć nogi na stole i obejrzeć ostatni odcinek wspaniałego serialu

 • Nekromanta12
  Nekromanta1228 lutego 2012, 21:39:48
  IP: e4afe872cb0b

  Powiem tak:

  może i dobrze że to ostatni sezon ale wiem ze swojego doświadzczenia że będe żałował nigy jescze się nie zżyłem tak z serialem. Życie bez nowych odcinków traci sens niestety choć jesze kilka odcinków do końca. 
  Napewno w ostatnim odcinku wypije sobie jakigoś gentelmen jacka żeby uczci ten wspaniały serial.