Lubię swoją nogę. Mam ją od kiedy pamiętam.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Hugh Laurie uczy się śpiewu na You Tube

Autor: ToAr | Kategoria: Aktorzy | data: 9 stycznia 2012 | Odsłon: 2114


Zanim Hugh Laurie rozpoczął karierę muzyczną, szukał w internecie wskazówek, jak udoskonalić swój śpiew. W maju 2011 roku aktor wydał album bluesowy "Let Them Talk".Laurie od zawsze sprawnie grał na pianinie, jednak nigdy wcześniej nie śpiewał dla publiczności, dlatego zaczął szukać lekcji w sieci.

- Nigdy wcześniej nie śpiewałem więc wszedłem na You Tube i wpisałem "jak śpiewać" - opowiada Laurie. - Naprawdę, byłem aż tak zdesperowany. Oczywiście wyskoczyły mi jakieś kompletnie niedorzeczne filmiki o odpowiedniej postawie. Czy zauważyliście, że każda ludzka aktywność zdaje się wymagać, aby człowiek stał z nogami rozstawionymi na szerokość ramion? Nieważne, czy robisz omlet, czy kopiesz rów. Wiedziałem, jak stać z rozstawionymi nogami, ale nie wiedziałem, jak wydawać z siebie dźwięki. Byłem rozczarowany.

Hugh Laurie znany jest przede wszystkim z głównej roli w serialu "Dr House".

aleseriale.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.