Amber nałogowo szuka kogoś, kto przyniesie jej korzyści. Ty nałogowo troszczysz się o osobę, z którą jesteś. Twoje potrzeby będą karmić jej potrzeby.....

Dr Lisa Cuddy


Izba przyjęć: Najczęściej ściągane seriale w 2011 roku

Autor: ToAr | Kategoria: Serial | data: 27 grudnia 2011 | Odsłon: 3084


Serwis TorrentFreak stworzył ranking najczęściej ściąganych przez internautów seriali w 2011 roku. Sprawdźcie, kto znalazł się w zestawieniu.W Polsce od lat trwa prawdziwy "szał" na ściąganie i oglądanie kolejnych odcinków seriali telewizyjnych rodem z USA. Przez ten czas wielokrotnie zwiększyła się szybkość łączy i dostępność nowych odcinków. Dzięki temu możemy obejrzeć każdy odcinek dosłownie w kilka godzin po premierze w amerykańskiej telewizji.

Na pierwsze miejsce rankingu najczęściej ściąganych seriali wysunął się w 2011 roku "Dexter". Serial o psychopatycznym mordercy może "pochwalić się" 3 milionami 620 tysiącami ściągnięć. Wynik zbliżony, bo o 220 tys. mniejszy osiągnęła zrobiona z epickim rozmachem "Gra o tron".

Ostatnie miejsce na pudle zajęła komediowa seria z ulubieńcem widzów - Sheldonem Cooperem - "Teoria wielkiego podrywu". Pierwszą dziesiątkę zamyka serial, który przez długi czas nie mógł się przebić do szerszej publiczności.

Polskie tłumaczenia napisów do pierwszych odcinków pojawiały się nawet w kilka tygodni po ich amerykańskiej premierze. Dziś "Breaking Bad" ma już w Polsce rzeszę fanów.

Najchętniej ściągane seriale 2011 roku:

1. Dexter
2. Gra o tron
3. Teoria wielkiego podrywu
4. Dr House
5. Jak Poznałem Waszą Matkę
6. Glee
7. The Walking Dead
8. Terra Nova
9. Czysta krew
10. Breaking Bad

aleseriale.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.