No, i co my dziś poczniemy bez wacików? Jeżeli odczuwamy ich dotkliwy brak, mógłbym pobiec do domu.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Doktor House chce porzucić aktorstwo. Co będzie robił?

Autor: ToAr | Kategoria: Aktorzy | data: 26 listopada 2011 | Odsłon: 2382


Widzowie na całym świecie pokochali stworzoną przez niego rolę cynicznego, złośliwego i niezwykle inteligentnego lekarza. Jednak Hugh Laurie nie zamierza iązać całej swojej kariery zawodowej z aktorstwem. Po zakończeniu serialu "Dr House" Brytyjczyk planuje skupić się na pracy po drugiej stronie kamery.Brytyjczyk, który występuje w telewizyjnym przeboju od 2004 roku, zamierza zniknąć ze szklanego ekranu. "Mam ogromne szczęście, że otrzymałem rolę doktora 'House'a'" - przyznaje Laurie. "Ameryka mnie rozpieszcza. Nie wyobrażam sobie, aby jeszcze kiedykolwiek w mojej karierze trafił się taki projekt. Po zakończeniu "House'a" chcę pisać scenariusze, produkować lub reżyserować, bo fascynuje mnie praca po drugiej stronie kamery. Nazbierałem sporo doświadczenia na planie serialu i dziś jestem nieco pewniejszy siebie."

3 października stacja Fox rozpoczęła emisję ósmego i najprawdopodobniej ostatniego sezonu "House'a". W międzyczasie Hugh Laurie zaprezentował fanom swój talent muzyczny na płycie "Let Them Talk", która ukazała się w maju tego roku.

dziennik.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (2)Dodaj kometarz »
 • ratay
  ratay29 listopada 2011, 16:15:50
  IP: cbab43bffb94

  i napisal ksiazke ktora notabene jest genialna..

 • Housik7
  Housik729 listopada 2011, 13:10:53
  IP: 3976e706ba8b

  Popieram na 100% Hughu Lauriego.