Wszyscy są wspaniali, kiedy są jedną nogą po drugiej stronie.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Olivia Wilde supermodelką rozwódką

Autor: ToAr | Kategoria: Aktorzy | data: 5 listopada 2011 | Odsłon: 1539


Znana z serialu "Dr House" i filmu "Tron: Dziedzictwo" Olivia Wilde dostała rolę u Rona Howarda w filmie "Rush".Aktorka wcieli się w postać supermodelki Suzy Miller, która zakochała się w kierowcy wyścigowym Jamesie Huncie. Para pobrała się. Małżeństwo jednak rozpadło się, gdy Suzy poznała bliskiego przyjaciela męża, aktora Richarda Burtona. Burton zapłacił Huntowi milion dolarów za zgodę na rozwód i sam poślubił modelkę. Było to jego czwarte małżeństwo, przy czym wybranką w drugim i trzecim była Elizabeth Taylor. Po sześciu latach i ten węzeł został przerwany i Burton powiedział sakramentalne tak kolejnej kobiecie: Sally Hay.

Ron Howard ma nadzieję, że do roli Burtona uda mu się namówić Russella Crowe. Kontrakt nie został jednak jeszcze podpisany.

Zdjęcia do "Rush" już trwają. Głównym tematem obrazu będzie rywalizacja pomiędzy kierowcami Formuły 1, Andreasem Nikolausem "Niki" Laudą (w tej roli Daniel Brühl) i Jamesem Huntem (Chris Hemsworth), a dokładniej wydarzenia z sierpnia 1976 roku, kiedy podczas wyścigu Lauda uległ poważnemu wypadkowi. Wygrał wówczas Hunt.

Howard reżyseruje i produkuje film. Autorem scenariusza jest Peter Morgan.

Olivię Wilde mogliśmy niedawno oglądać w obrazie "Kowboje i obcy".

megafon.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.