Pomysły to nie puszki po napojach. Recycling jest do dupy.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Olivia Wilde zakochana w legendarnym Richardzie Burtonie

Autor: ToAr | Kategoria: Aktorzy | data: 6 października 2011 | Odsłon: 1409


Znana z serialu "Dr House" i filmu "Tron: Dziedzictwo" dostała rolę w najnowszym projekcie Rona Howarda.Aktorka wcieli się w postać supermodelki Suzy Miller, która zakochała się w kierowcy wyścigowym Jamesie Huncie. Para pobrała się. Małżeństwo jednak rozpadło się, gdy Suzy poznała bliskiego przyjaciela męża, aktora Richarda Burtona. Burton zapłacił Huntowi milion dolarów za zgodę na rozwód i sam poślubił modelkę. Było to jego czwarte małżeństwo, przy czym wybranką w drugim i trzecim była Elizabeth Taylor. Po sześciu latach i ten węzeł został przerwany i Burton powiedział sakramentalne tak kolejnej kobiecie: Sally Hay.

Ron Howard ma nadzieję, że do roli Burtona uda mu się namówić Russella Crowe. Kontrakt nie został jednak jeszcze podpisany. 

Olivię Wilde mogliśmy niedawno oglądać w obrazie "Kowboje i obcy".

dziennik.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.