Obrażanie kobiet z rakiem piersi zostaw profesjonalistom.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Hugh Laurie: blues jest miłością mojego życia

Autor: ToAr | Kategoria: Aktorzy | data: 1 października 2011 | Odsłon: 1710


Hugh Laurie twierdzi, że blues stał się jedną z największych miłości jego życia. - Do muzyki podchodzę z drżeniem serca - przekonuje.Gwiazdor serialu "Dr House", który wydał niedawno swoją debiutancką bluesową płytę "Let Them Talk", przyznaje w wywiadzie dla Associated Press, że uważa ten album za jedno z największych osiągnięć w swojej karierze.

- Muzyka bluesowa nie była obecna w środowisku, w którym się wychowywałem, ale sam przez całe życie zanurzałem się w takiej muzyce i podchodzę do niej z ogromnym szacunkiem oraz drżeniem serca. Mam nadzieję, że ludzie mi uwierzą i zrozumieją moje podejście do niej. To nie jest dla mnie nic zwyczajnego. Ta płyta jest ważniejsza, niż niemal wszystko, co do tej pory zrobiłem - przekonywał Laurie.

onet.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.