Raczej nie możemy jej po raz kolejny zabić i zrobić więcej zdjęć?

Dr Gregory House


Izba przyjęć: 6 sezon serialu z Gazetą Wyborczą

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 6 | data: 19 sierpnia 2011 | Odsłon: 3580


Serial "Dr House", sezon 6 na DVD z "Gazetą Wyborczą" w piątek 9 września.Przygotuj się na mocną dawkę medycznych wrażeń. Szósta seria doktora House'a to 21 ekscytujących odcinków.Tym razem, u boku nagrodzonego Złotym Globem i nominowanego do Nagrody Emmy Hugh Lauriego, wystąpią gościnnie James Earl Jones (Gwiezdne wojny), Laura Prepon (Różowe lata 70-te) i David Stratharin (Ultimatum Bourne'a). W szóstym sezonie serialu dr Gregory House znajdzie się w wyjątkowym położeniu - z dala od szpitalnej izby przyjęć i pozbawiony licencji medycznej próbuje poukładać swoje życie. W międzyczasie jego podwładni muszą zreorganizować zespół oraz stawić czoła kolejnym dylematom moralnym. Jak zmieni się Szpital Medyczny Princeton-Plainsboro, kiedy House powróci?

9 września - PŁYTA 1.

ODCINEK 1. ZŁAMANY (41:25 min)

Chcąc pozbyć się halucynacji i zwalczyć uzależnienie od vicodinu, House godzi się na pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Postanawia jak najszybciej się z niego wydostać, stosując wyjątkowe metody.

ODCINEK 2. GIGANTYCZNA KATASTROFA (42:11 min)

Kiedy Foreman zmaga się z presją nowego stanowiska, reszta zespołu stara się trafnie

zdiagnozować twórcę gier wideo, który opisuje symptomy swojej choroby w internecie, oferując nagrodę.

ODCINEK 3. TYRAN (42:08 min)

Gdy do szpitala trafia kontrowersyjny afrykański dyktator, który dopuścił się krwawych zbrodni przeciwko ludności, medyczny zespół rozważa moralny aspekt udzielania mu pomocy.

16 września - PŁYTA 2.

ODCINEK 4. PRZEZNACZENIE (41:45 min)

Foreman, Chase i Cameron zostają uwikłani w podejrzaną śmierć dyktatora, a House sprwadza, czy niezwykła choroba syna pewnego miliardera zależy od karmy.

ODCINEK 5. WALECZNE SERCE (42:02 min)

Medycy muszą zająć się policyjnym detektywem, który jest przekonany, że umrze w wieku 40 lat. House zaczyna słyszeć niepokojące szepty w mieszkaniu Wilsona.

ODCINEK 6. ZNAJOMI OBCY (42:10 min)

Diagnozowanie pewnej nastolatki komplikuje się, ponieważ ta nie jest w stanie odróżnić prawdy od fikcji. House podejmuje drastyczna decyzję, która zaważy na karierze Wilsona.

23 września - PŁYTA 3.

ODCINEK 7. PRACA ZESPOŁOWA (42:06 min)

House odzyskuje licencję, a dziwny przypadek choroby aktorki filmów porno daje mu szansę na odtworzenie swego dawnego zespołu.

ODCINEK 8. NIEŚIADOMOŚĆ JEST BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM (42:12 min)

Symptomy choroby genialnego fizyka wpędzają lekarzy w dezorientację. Ich pacjent wierzy, że to jego wysoki iloraz inteligencji zwiększa postępującą depresję i uzależnienie.

ODCINEK 9. WILSON (42:08 min)

Wilson zajmuje się sprawą swojego przyjaciela i byłego pacjenta cierpiącego na paraliż ręki. Szukając przyczyn choroby, opowiada się usilnie za inną diagnozą, niż sugerowany przez House'a rak.

30 września - PŁYTA 4.

ODCINEK 10. POD PRZYKRYWKĄ (41:57 min)

W zaskakujących okolicznościach narkotykowy dealer traci przytomność, a później odmawia podania informacji, które mogłyby pomóc w jego leczeniu. Ekipa House'a musi wykazać się detektywistycznymi zdolnościami w dotarciu do prawdy.

ODCINEK 11. WYRZUTY SUMIENIA (42:09 min)

Zespół House'a zajmuje się przypadkiem atrakcyjnej kobiety cierpiącej na ataki natarczywego bólu. Jednak tylko Trzynastka zachowuje obiektywne podejście do sprawy i stara się odkryć przyczynę choroby.

ODCINEK 12. CORAZ BLIŻEJ CELU (42:17 min)

Szkolny mistrz futbolu doświadcza symptomów nieznanej choroby. House i jego pomocnicy nie mogą dojść do porozumienia, jak leczyć pacjenta, by ten zdążył wziąć udział w testach do ligi NFL.

7 października - PŁYTA 5.

ODCINEK 13. OD 5:00 DO 21:00 (42:14 min)

Dzień z życia Cuddy, zmagającej się z nawałem obowiązków szpitalnych, konfliktami w zespole i z prywatnym życiem.

ODCINEK 14. ŻYCIE OSOBISTE (42:10 min)

Prywatność przestaje mieć znaczenie, gdy zagorzała blogerka zaczyna opisywać w sieci szczegóły terapii, której jest poddawana. House i Wilson odsłaniają sekrety własnej przeszłości.

ODCINEK 15. CZARNA DZIURA (42:10 min)

House próbuje eksperymentalnej metody leczenia na nastoletniej pacjentce, mającej halucynacje. W międzyczasie jego zespół stara się rozszyfrować istotę nawracających omamów.

14 października - PŁYTA 6.

ODCINEK 16. POD KLUCZEM (42:17 min)

Kiedy z oddziału położniczego znika noworodek, cały szpital zostaje tymczasowo zamknięty, a jego pracownicy unieruchomieni w różnych częściach gmachu. Housowi przyjdzie spędzić ten czas w towarzystwie umierającego pacjenta.

ODCINEK 17. UPADEK RYCERZA (42:11 min)

Gdy żyjący w odizolowanej społeczności fascynat średniowiecza zapada na dziwna chorobę, zespół House'a udaje się do jego wioski, by identyfikować źródło infekcji.

ODCINEK 18. OTWARCIE (42:10 min)

Określenie "chory z miłości" nabiera dosłownego znaczenia, gdy żyjąca w wolnym związku kobieta zaczyna chorować wkrótce po tym, jak jej partner nakrywa ją i jej nowego kochanka.

21 października - PŁYTA 7.

ODCINEK 19. WYBÓR(42:11 min)

Pewna kobieta, której narzeczony trafia do szpitala odkrywa jego

usilnie skrywany, szokujący sekret.

ODCINEK 20. BAGAŻ (42:12 min)

House opowiada doktorowi Nolanowi, jak udało mu się rozwiązać zagadkowy przypadek pacjentki ciężko chorej na amnezję.

ODCINEK 21. POMÓŻCIE MI (43:09 min) Cuddy, House i reszta jego zespołu dołączają do akcji ratunkowej na miejscu tragicznej katastrofy budowlanej. House musi zmierzyć się z dylematem, którego sam padł kiedyś ofiarą.

Ścieżka dźwiękowa: polska 5.1, angielska 5.1

Napisy: polskie

Rok produkcji: 2009/2010

Czas trwania całości: 15h 26 min

Cena "Gazety Wyborczej" i pierwszej płyty DVD 9 ,99 zł (w tym 23% VAT). Cena "Gazety Wyborczej" i każdej kolejnej płyty DVD 8,99 zł (w tym 23% VAT)

wyborcza.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.