Czy prawo nadal zabrania przeprowadzenia autopsji na żywej osobie?

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Jaki będzie House bez Cuddy?

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 8 | data: 29 czerwca 2011 | Odsłon: 6420


Z tym, że ósmy sezon Dr. House'a będzie pierwszym bez Lisy Edelstein, dalej trudno pogodzić się fanom serialu stacji Fox. Twórca medycznego hitu, David Shore, poruszył kilka kwestii dotyczących finału minionej serii, a także czego możemy spodziewać się po ósmej odsłonie serialu. Uwaga, możliwe spoilery.Shore przyznaje, że w czasie kręcenia ostatniego odcinka siódmego sezonu nie wiedział, że grająca Cuddy Lisa Edelstein odchodzi z serialu. Gdyby znał plany Edelstein wcześniej, finał byłby zupełnie inny, w większym stopniu skupiony na postaci szefowej szpitala i jej pożegnaniu z Princeton Plainsboro.

Shore miał nadzieję, że wraz z resztą obsady Lisa wróci po wakacjach na plan House'a, by kręcić ósmy już sezon. Tak się jednak nie stanie - na chwilę obecną trudno nawet mówić o gościnnym występie w jednym czy dwóch odcinkach. A tego bardzo chce Shore, m.in. po to, by sensownie pożegnać się z postacią Cuddy, a także by dać fanom to, czego chcą.

Niestety musimy pracować z nastawieniem, że nie wróci na plan, ponieważ na chwilę obecną nie ma żadnej wzmianki o takiej chęci.

Odejście Lisy zostawia wakat na stanowisku szefa szpitala. To jednak nie oznacza, że w ósmym sezonie pojawi się tylko jedna nowa postać. Niewykluczone, że do obsady dołączy kilku nowych aktorów. Dalej jednak House będzie House'em, a fani tego serialu nie powinni spodziewać się znaczących zmian. Chyba, że na plus. W większej liczbie odcinków, niż w tym roku, ma wystąpić Olivia Wilde. A co, jeśli ósmy sezon będzie ostatnim? Shore odpowiada:

Jeśli tak się stanie, będziemy chcieli wykonać naszą pracę jak najlepiej i zakończyć historię z rozmachem. Jeżeli nie, to większość planów się nie zmienia - dalej zamierzamy zrobić doskonały sezon.

popcorner.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (1)Dodaj kometarz »
  • Housik7
    Housik730 czerwca 2011, 17:57:20
    IP: 3976e706ba8b

    Spoko temat chyba już był .