To małe macnięcie dla człowieka, a wielki tyłek dla ludzkości.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Kolejny sezon "Dr House'a" w AXN

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 6 | data: 17 stycznia 2011 | Odsłon: 5288


O doktorze Housie można powiedzieć wiele, ale z pewnością nie to, że jest miły. Tak przynajmniej House prezentował się przez pięć ostatnich sezonów serialu. W VI części spotkań z doktorem jego fanów czeka jednak nie lada niespodzianka. Gregory House stara się zmienić. Ten rozbity psychicznie, zgorzkniały i nieufny wobec innych lekarz podejmuje walkę ze swoimi słabościami i uczy się innych niż Vicodin sposobów na walkę ze stresem. Emisja VI sezonu serialu "Dr House " od 19 lutego w AXN.Gregory House poddaje się leczeniu w ośrodku psychiatrycznym. Walczy z uzależnieniem od leków przeciwbólowych. Ale za tym hasłem kryje się o wiele więcej. Nauka pokory, dostrzegania problemów innych i radzenia sobie z emocjami. Przemiana House'a jest stopniowa i długotrwała.

Podczas leczenia House spędza wiele czasu ze swoim psychoterapeutą, Nolanem. Początkowo nie darzą się sympatią. Nolan nie toleruje zachowań House'a w stosunku do innych podopiecznych szpitala. House wydaje się tym nie przejmować do czasu nieszczęśliwego wypadku. Jeden ze współlokatorów doktora zabija się wyskakując przez okno, a Gregory jest tego świadkiem. To zdarzenie go przytłacza, zmienia też jego nastawienie do psychoterapeuty.

VI sezon serialu przyniesie też wiele zmian w zespole House'a. Kolejne medyczne łamigłówki nie będą tylko kolejnymi przypadkami do rozwiązania, ale będą mieć realny wpływ na prywatne życie Cameron, Chase'a czy Hadley.

I tak związek Cameron i Chase'a stanie pod znakiem zapytania. Także Hadley i Foreman zadadzą sobie pytanie o ich wspólną przyszłość, a doktor Willson spróbuje ułożyć sobie życie ze swoją byłą żoną. Oczywiście najwięcej kontrowersji wzbudzi jak zawsze życie uczuciowe House'a. VI sezon serialu będzie obfitował w miłosne historie.

Prócz miłosnych rozgrywek widzów czeka też wiele ciekawych medycznych problemów. Jednym z nich będzie przypadek dyktatora, który zgładził wiele osób i szykuje się do kolejnych ataków, a teraz sam potrzebuje pomocy. Ta sprawa wzbudzi wiele kontrowersji i zaważy na przyszłości związku Chase'a i Cameron. Inna sprawa będzie dotyczyć młodego człowieka, który kiedyś wyróżniał się ponadprzeciętną wiedzą i okrzyknięty został geniuszem. Porzucił jednak marzenia o karierze fizyka na rzecz małżeństwa, a ten wybór poważnie wpłynął na stan zdrowia pacjenta. Kolejny przypadek dotyczyć będzie młodej, atrakcyjnej businesswoman, która jak się okazuje cierpi na psychiczne zaburzenia związane z nieumiejętnością odczuwania empatii i wyrzutów sumienia.

Te i wiele innych przypadków będzie można zobaczyć w VI sezonie "Dr House'a" już od 19 lutego, w każdą sobotę o 23:00 w AXN.

stopklatka.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (3)Dodaj kometarz »
 • ela<VIP>
  ela8 czerwca 2011, 15:48:12
  IP: 5798ec047bf1

  da ktoś numer do niego,bo to mój tata i wiecie moje zżółtniałę cipsko juz na niego czeka 

  PS:Tak naprawde to na sperme czekam bo bym troche se wipila i do SpermaBank potrzebuje

 • elektryczna<VIP>
  elektryczna8 czerwca 2011, 15:42:05
  IP: 5798ec047bf1

  a bym mu skoczyła na banana ah.... ale by było zajerzdzanie łuuu

 • elektryczna
  elektryczna8 czerwca 2011, 15:38:26
  IP: ad847560d6c0

  Palcówke se strzeliłam przy jego fotce :D