Nigdy cię nie kusiło? Kłamstwa czasem wygładzają pewne sprawy, ułatwiają życie.

Dr Chris Taub


Izba przyjęć: "Dr House" - sezon czwarty kultowego serialu z "Gazetą"

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 4 | data: 14 stycznia 2011 | Odsłon: 2575


Dwukrotny zdobywca Złotych Globów, nominowany do Primetime, Emmy Award Hugh Laurie powraca na dyżur w kolejnej 16-odcinkowej serii przygó.Dr Gregory House (Laurie) to tradycyjnie najbardziej nieobliczalna osoba w całym szpitalu, ale jego geniusz stale zaskarbia mu ogromny szacunek wśród pozostałych pracowników. Nikt z jego zespołu nie potrafi dorównać mu w rozwiązywaniu największych i najtrudniejszych tajemnic medycyny. W tym sezonie House trafi na nowe nieprzewidywalne przypadki.

14 STYCZNIA - PŁYTA 1., odcinki 1-4

Sam

Walący się biurowiec przygniata kobietę, doktor House musi postawić diagnozę, wyjątkowo bez pomocy swoich współpracowników.

Astronautka

House prowadzi kolejne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do pracy w szpitalu jednocześnie badając przypadek astronautki, której percepcja zmienia obrazy w dźwięki.

97 sekund

Finałowa dziesiątka kandydatów zostaje podzielona na dwa zespoły, które będą bezwzględnie rywalizowały o zajęcie się pacjentem chorym na atrofię mięśni.

Anioły-stróże

Ilość kandydatów zmalała do siedmiu osób, tym razem ich zadaniem będzie opieka nad pacjentem, który wierzy, że rozmawia ze zmarłymi.

21 STYCZNIA - PŁYTA 2., odcinki 5-7

Lustro

Kandydaci House'a muszą nauczyć się czegoś o sobie i postawić diagnozę pacjentowi, który naśladuje napotkane osoby.

Za wszelką cenę

CIA zatrudnia House'a do leczenia jednego z agentów, który zapadł na tajemnicza chorobę, tymczasem kandydaci ścierają się z Foremanem w sprawie przypadku kierowcy wyścigowego.

Brzydal

Nastolatek ze zdeformowaną twarzą doznaje udaru mózgu podczas operacji plastycznej, a House i jego ludzie zostają wezwani, aby wskazać jego przyczynę.

28 STYCZNIA, PŁYTA 3., odcinki 8-10

Lepiej, żebyś nie wiedział

Finałowa piątka kandydatów zajmuje się przypadkiem pewnego iluzjonisty, ale czy aby jego choroba nie jest kolejną sztuczką?
 

Wyścig

House musi wydać werdykt w sprawie zatrudnienia asystentów, stawia przed kandydatami ostatnie zadanie, zlecając im opiekę nad buntowniczym muzykiem punkowym.

Błogosławione kłamstwo

Matka doznaje nagłego paraliżu, przyprawiając córkę o histerię, House zaczyna sadzić, że pacjentka ukrywa informacje, które pozwoliłyby ją uleczyć.

4 LUTEGO, PŁYTA 4., odcinki 11-13

W okowach lodu

Diagnoza na odległość zyska nowy wymiar, gdy House i jego ekipa będą musieli zdalnie pomóc lekarzowi znajdującemu się na biegunie południowym.

Nigdy się nie zmieniaj

Gdy świeżo nawrócona hasydka zapada na groźną chorobę podczas własnego wesela, House wnika głęboko w jej prywatne życie, by odkryć przyczyny tego stanu.

Wyleczyć z uprzejmości

House nabiera podejrzeń wobec pacjenta, który jest zbyt pogodny. Jego zdaniem ta nadmierna uprzejmość to symptom czegoś bardzo poważnego.

11 LUTEGO, PŁYTA 5., odcinki 14-16

Telenowela na żywo

Życie miesza się z fikcja, gdy doktor House stawia diagnozą wskazująca, że jeden z aktorów jego ulubionej opery mydlanej zapada na bardzo poważną chorobę.

Głowa House'a

Pierwszy z dwóch finałowych odcinków tego sezonu. House przeżywa straszny wypadek autobusu i wkrótce zaczyna przypominać sobie istotne szczegóły, które doprowadziły do katastrofy.

Serce Wilsona

Gdy House pogrąża się we wspomnieniach, aby ratować życie kolejnej ofiary wypadku, jego przyjaźń z Wilsonem zostanie wystawiona na niezwykle trudną próbę za sprawą przypomnianych faktów.

gazeta.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (2)Dodaj kometarz »
 • ToAr
  ToAr17 stycznia 2011, 02:30:19
  IP: 1e316be25d33

  Tak, chodzi o Gazetę Wyborczą.

  ________
  Koszulki Dr House

 • AnEcZkA3370
  AnEcZkA337014 stycznia 2011, 22:37:38
  IP: 4e3444a9ce9a

  Albo jestem ślepa, albo nie podana jest nazwa gazety, choć sądzić można, że to Wyborcza:)