Boże poraź wiedźmę swym gniewem.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Dr House - Oficjalny przewodnik po serialu

Autor: ToAr | Kategoria: Konkursy | data: 3 grudnia 2010 | Odsłon: 3544


Portal Filmowy Stopklatka.pl, Dom Wydawniczy REBIS oraz serwis fanów serialu Housemd.info.pl zapraszają do wyjątkowego konkursu, w którym do wygrania są książki DR HOUSE - Oficjalny przewodnik po serialu.Opis książki:
Książka ta jest pierwszym oficjalnym i autoryzowanym przewodnikiem po telewizyjnym przeboju, wyjątkową podróżą po świecie dr. House’a. Autor miał bezprecedensowy dostęp do aktorów i twórców filmu – od scenarzystów, aż po obsługę cateringową – dzięki czemu możemy poznać wszelkie szczegóły związane z realizacją serialu i praktycznie przenieść się za jego kulisy. Wzbogacona nigdy dotąd niepublikowanymi zdjęciami z planu książka to obowiązkowa lektura każdego prawdziwego fana Dr. House’a.


SZCZEGÓŁY KONKURSUZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.