Mówienie ludziom, że umierają, pozwala zobaczyć, co jest dla nich najważniejsze. Dowiadujecie się, na czym im zależy. Za co gotowi są umrzeć, za co kł...

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Dr House - Oficjalny przewodnik po serialu

Autor: ToAr | Kategoria: Konkursy | data: 3 grudnia 2010 | Odsłon: 3687


Portal Filmowy Stopklatka.pl, Dom Wydawniczy REBIS oraz serwis fanów serialu Housemd.info.pl zapraszają do wyjątkowego konkursu, w którym do wygrania są książki DR HOUSE - Oficjalny przewodnik po serialu.



Opis książki:
Książka ta jest pierwszym oficjalnym i autoryzowanym przewodnikiem po telewizyjnym przeboju, wyjątkową podróżą po świecie dr. House’a. Autor miał bezprecedensowy dostęp do aktorów i twórców filmu – od scenarzystów, aż po obsługę cateringową – dzięki czemu możemy poznać wszelkie szczegóły związane z realizacją serialu i praktycznie przenieść się za jego kulisy. Wzbogacona nigdy dotąd niepublikowanymi zdjęciami z planu książka to obowiązkowa lektura każdego prawdziwego fana Dr. House’a.


SZCZEGÓŁY KONKURSU



Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »



Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.