Lepiej kogoś zabić, niż postawić złą diagnozę.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Rocznicowy konkurs: 4 pytanie

Autor: ToAr | Kategoria: Konkursy | data: 30 listopada 2010 | Odsłon: 2134


Zadajemy kolejne, trzecie konkursowe pytanie. Czas na odpowiedź macie do opublikowanie kolejnego pytania.Pytanie konkursowe nr 4:

Ile odcinków liczy 4 sezon serialu?

 

Odpowiedź na pytanie konkursowe nr 1: Evan

Odpowiedź na pytanie konkursowe nr 2: 221B

Odpowiedź na pytanie konkursowe nr 3: Rachel
 

Aby wziąć udział w konkursie należało do 15 listopada wysłać zgłoszenie. W związku z tym jeśli nie wysłałeś zgłoszenia, to nie odpowiadaj na kolejne pytania.

 

Odpowiedź należy wysłać SMS'em na numer 70068 o treści TC.HOUSEMD.ODPOWIEDŹ, gdzie w miejscu ODPOWIEDŹ należy podać prawidłową odpowiedź na konkursowe pytanie. Odpowiadać na dane pytanie można w ciągu 7 dni od jego pojawienia się na portalu. Przy opublikowaniu nowego pytania zostanie podana poprawna odpowiedź na poprzednie pytanie. Do osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania zostanie wysłany SMS z pytaniem finałowym 16 grudnia o godzinie 20.00. 5 pierwsze osoby, które odeślą prawidłową odpowiedź wygrają nagrody. O zajętym miejscu zdecyduje kolejność wysłania SMS'a.

Konkurs trwa od 9 listopada 2010 r. do 14 grudnia 2010 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 grudnia 2010 r.

Koszt SMS 0,61 zł (0,50 zł + VAT)
Konkurs tylko dla użytkowników z Polski (Era GSM, Plus GSM, Orange, Play).

Organizatorem konkursu jest portal HouseMD.info.pl.

Usługę Premium SMS obsługuje Dotpay (Regulamin Usług i Serwisów SMS, Reklamacje).Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.