I ty Brutusko jesteś przeciwko mnie?

Dr Gregory House


Izba przyjęć: 1,7 mln osób ogląda "Doktora House'a" w TVN

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 1 | data: 28 października 2010 | Odsłon: 1929


Powtórki pierwszej edycji serialu "Dr House" w TVN przyciągają niewiele mniej widzów, niż kilka lat temu premiery gromadziły w TVP 2.Pierwszy sezon ”Doktora House'a” Dwójka nadawała od września 2007 roku do lutego 2008 roku - gromadziły średnio 1,81 mln widzów. W tzw. grupie komercyjnej 16-49 serial oglądało 960 tys. osób. Powtórkową emisję TVN rozpoczął w letniej ramówce (28 czerwca br.) i po wrześniowej przerwie wrócił do niej w ostatnią niedzielę. Powtórki przyciągają do TVN średnio 1,73 mln widzów – czyli tylko 80 tys. mniej, niż miały premiery w Dwójce. W grupie komercyjnej ogląda je 1,05 mln osób – o 90 tys. więcej.
Po powrocie do jesiennej ramówki TVN powtórki ”House'a” trafiły do niedzielnego pasma o 21.55, po ”Tańcu z gwiazdami” (latem były nadawane w poniedziałki o 21.50, przeważnie po dwa odcinki). Stacja kupiła na razie prawa do emisji pierwszych dwóch sezonów. ”Dr House” ma pozostać w TVN także w zimowej ramówce. Dane: Nielsen Audience Measurement.

press.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.