Co sprawiło, ze facet zaczął się ślinić? Chase, czy miałeś na sobie swoje krótkie szorty?

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Nowy sezon "Dr. House'a" śledzi 2,7 mln widzów

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 6 | data: 26 września 2010 | Odsłon: 3165


Szósty sezon “Dr. House’a”, którego premierowe odcinki TVP 2 nadaje w czwartkowe wieczory, ogląda średnio 2,7 mln widzów. W czasie emisji produkcji Dwójka przegrywa jedynie z siostrzaną Jedynką.Serial nadawany jest w czwartki o 20.40 (jeden odcinek pokazano wyjątkowo o 21.40). Z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl, że średni udział TVP 2 po emisji czterech odcinków “Dr. House'a” wynosi 18,70 proc.  Lepiej radzi sobie w tym czasie jedynie TVP 1, emitująca gł. “Ojca Mateusza” i “Sprawę dla reportera”, co daje jej 23,30 proc. udziału. Za TVP 2 plasują się TVN („W11 – Wydział Śledczy”, „filmy fabularne; 16,28 proc.) i Polsat (m.in. „CSI: Kryminalne Zagadki Miami”, “Hotel 52”; 13,15 proc.).

W grupie komercyjnej Dwójka z “Dr.”House’em” jest zdecydowanym liderem z udziałem wynoszącym 26,08 proc. Druga w tej grupie Jedynka ma tylko 16,83 proc. udziału.

Rok temu, TVP 2 nadawała piąty sezon serialu, która wyświetlany była dwa razy w tygodniu - w środy i czwartki o 20.40. Średnia widownia całej serii (liczyła 23 odcinki) wyniosła 3,28 mln osób, co dało stacji odpowiednio 21,47 proc. i 26,99 proc. udziału w rynku.

„Dr. House” największą popularnością cieszy się wśród kobiet, widzów pomiędzy 25. a 54. rokiem życia, mieszkańców małych i dużych miast, a także osób z wykształceniem średnim i wyższym.

wirtualnemedia.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.