Twoje oczy mówią.. właściwie nic nie mówią, bo każdy patrzy na Twój biust.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Doktor House idzie do szpitala

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 6 | data: 2 września 2010 | Odsłon: 3585


Długo oczekiwany 6. sezon kultowego serialu „Dr House” od środy zagości w TVP. Przyjemność oglądania 21 premierowych odcinków niech umili nam fakt, że kolejna seria jest już gotowa. 20 września w USA rusza emisja 7. sezonu.Nad fenomenem popularności serialu o gburowatym lekarzu, genialnie zagranym przez brytyjskiego komika Hugh Lauriego, zastanawiają się socjologowie, autorzy książkowych opracowań, a nawet gier komputerowych wprost nawiązujących do „Dr House’a”. Pandemia „housizmu”, choroby zakaźnej i przenoszonej drogą elektroniczną, stała się faktem. Nie ma na nią lekarstwa ani szczepionki, sam doktor też nic tu nie pomoże, zwłaszcza że to on jest głównym źródłem infekcji. Wystarczy obejrzeć jeden odcinek – i gotowe.

Przez pięć sezonów House wyprzystojniał, odrobinę się postarzał, ma nowy zespół, ale poza tym niewiele się zmienił. Nadal uważa, że wszyscy – a już w szczególności pacjenci – kłamią. Jak zawsze nie cierpi pracy w przychodni, dalej poniewiera podwładnymi, niedelikatnie obchodzi się z jedynym przyjacielem, doktorem Wilsonem, no i niezgrabnie podrywa piękna szefową – doktor Cuddy.

Co nas czeka w szóstym sezonie? Rozstaliśmy się w dość przykrych okolicznościach. Lata łykania vicodinu na ból w nodze zrobiły swoje i w końcu udręczony omamami House musiał się poddać kuracji w szpitalu psychiatrycznym.

Czy ta nieoczekiwana zamiana miejsc nauczy go w końcu empatii? A może nieznośny doktor wywróci do góry nogami życie kolejnego szpitala? Jedno jest pewne, nie będziemy się nudzić.

 

Dr House 6 | tvp 2 | 0.25 | ŚRODA

tvp 2 | 20.45 | CZWARTEK (powt.)

rp.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.