Piękno często uwodzi nas na drodze do prawdy.

Dr James Wilson


Izba przyjęć: Nurse Jeffrey przyłapany przez Cuddy!

Autor: ToAr | Kategoria: Nurse Jeffrey | data: 16 sierpnia 2010 | Odsłon: 2187


Fanów House'a śledzących spin-off serialu, Nurse Jeffrey po trzynastu tygodniach spotka nagroda: w dzisiejszym finale pojawi się we własnej osobie Królowa Princeton Plainsboro, Lisa Edelstein."Jeffrey zostanie przyłapany przez Cuddy" - ujawnia producent wykonawczy (i pomysłodawczyni Nurse Jeffrey'a) Katie Jacobs. "Zamiast znaleźć coś na House'a, to zostaje zmuszony przez dział personalnyy do wzięcia sześciotygodniowego bezpłatnego urlopu. Wszystko zatarza koło".

I żeby nie było nieścisłości. W odcinku pojawi się naprawdę Edelstein. "Byliśmy przebiegli w sposobie w jaki zostało to pokazane, ponieważ chcieliśmy, abyście myśleli, że zostało to zrobione specjalnie" - mówi Jacobs. "Jednak to Lisa".

Wcześniej, tylko ludzie, którzy pobrali plik na swojego iPhone'a lub iPad'a mogli oglądać Nurse Jeffrey'a. Ale już od dzisiaj wszystkie 13 odcinków będzie można oglądać na stronie internetowej Fox'a. Ponadto materiały dotyczące siódmego sezonu, które można pobrać z inHouse będą również dostępne na stronie, po upływie tygodnia od ich opublikowania.

Czy Nurse Jeffrey powróci kolejnego lata z drugim sezonem? "Nie zdecydowaliśmy jeszcze" - mówi Jacobs. "Jednak determinacja Jeffrey'a nie zmalała. Jego wewnętrzny głos wie, że House postępuje źle i powinien być za to pociągnięty do odpowiedzialności. Niestety nie udało mu się to w pierwszej "rundzie".Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.