Ramona, ty niegrzeczna dziewczynko. Albo wykombinujesz sobie osiemnastoletniego chłopaka, albo osiemdziesięciolatka z dużym zapasem małych, niebieskic...

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Hugh Laurie: "Hang Cool Teddy Bear"

Autor: ToAr | Kategoria: Gadżety | data: 13 sierpnia 2010 | Odsłon: 1974


Hang Cool Teddy Bear to dziesiąty solowy album studyjny Meata Loafa. Do współpracy nad płytą Meat Loaf zaprosił całą plejadę znakomitych muzyków (m.in.Justin Hawking, Tim Piece, Paul Crook, Hugh Laurie, Brian May, Steve Vai).Producentm albumu jest Rob Cavallo, znany ze współpracy z takimi artystami jak: Green Day, My Chemical Romance, Paramore.

Płyta będzie albumem koncepcyjnym opowiadającym o umierającym anonimowym żołnierzu. "Ten album jest historią wojskowego, który bierze udział w bitwie. Zostaje ciężko ranny i leży, nie mogąc dalej walczyć. Rozglądając się dookoła, widzi pełno krwi i zaczyna myśleć o najgorszym" - opowiada o nowym albumie Meat Loaf.

Hugh Laurie grał na pianinie w utworze "If I Can't Have You".Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.