Czy nie zauważyliście, że wielkie kobiety gotowe do samopoświęcenia, Joanna d’Arc, Matka Teresa… inne nie przychodzą mi teraz do głowy, za...

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Sezon piąty 6 maja na DVD

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 5 | data: 2 maja 2010 | Odsłon: 2245


Już 6 maja na DVD ukaże się piąty sezon serialu "Dr House".Wydanie zawiera kompletny, 24-odcinkowy sezon piąty, w którym gościnne pojawiają się m.in. Zeljko Ivanek, Mos Def i Carl Reiner.

W zestawie znajdą się materiały dodatkowe: kompletowanie obsady, historia Cuddy, dokładność scenariusza, setny odcinek oraz jak powstaje zwiastun.

W piątym sezonie "Dr House'a" będziemy świadkami tego, jak śmierć Amber wpływa na Wilsona i samego House'a oraz jak House reaguje na śmierć ojca. Będziemy śledzić losy Cuddy, która decyduje się na adopcję. Tradycyjnie nie zabraknie trudnych przypadków medycznych, które będzie starał się rozwikłać tytułowy bohater i jego ekipa.

Cuddy zaprasza - zobacz wideo:

Zamów 5 sezon na DVD już teraz!

onet.plZgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.