Kilka różnych diagnoz proszę. Na miejsca, gotowi...

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Spin-off House wciąż żywy?

Autor: ksieciunio | Kategoria: Serial | data: 28 stycznia 2010 | Odsłon: 1850


Mimo że spin-off serialu „Dr House” z Michaelem Westonem nie wypali, Fox jest nadal zainteresowany udzieleniem koncesji.Prezes sieci, Kevin Reilly, powiedział, że producenci wykonawczy, David Shore i Kate Jacobs mają wciąż aktualną propozycję stworzenia nowego serialu. „Mógłby to być bezpośredni spi-off, albo zupełnie nowe show”, twierdzi Reilly. „Najlepiej byłoby, gdyby Katie i David wspólnie wymyślili dwugodzinny blok”.

O pierwszym podejściu duetu (Shore-Jacobs) do spin-offu serialu „Dr House”, opisującego losy prywatnego detektywa Lucasa Douglasa, granego przez Michaela Westona, Reilly mówi: „Podjęli próbę, ale czuli, że nie wyjdzie z tego nic dobrego. Postać Lucasa zdała egzamin w serialu „Dr House”, nie sprawdziła się natomiast jako główny bohater swojego serialu.

„Shore i Jacobs mają naprawdę wysokie wymagania”, dodaje. „Nie są ludźmi, którzy dla komercyjnego sukcesu ogłoszą, że przygotowali spin-off, a nad jego formułą będą zastanawiać się później. Prawdopodobnie są najbardziej wymagającymi producentami, z którymi kiedykolwiek pracowałem”.

Z kolei zapytana o swoją pracę Jacobs mówi : “Chciałabym stworzyć show, które byłoby nadawane w najlepszym czasie antenowym, o godz. 21ej. Mógłby to być spin-off, albo coś nowego, stworzonego przez naszą dwójkę” (Shore pracuje obecnie nad remake’m „The Rockford Files” dla stacji NBC). Tak czy inaczej Jacobs pogodziła się z myślą, że skoro „Dr House” od dawna nadawany jest o godz. 20tej, nowe show jest jedynym sposobem na to, by zaistnieć w czasie największej oglądalności, tj. o godz. 21ej. “Jako producent nigdy nie wybrałabym godz. 20 w poniedziałek. Ale widocznie sieć, która zdecydowała się emitować serial („Dr House”) właśnie o tej porze, zna się na rzeczy lepiej niż my. Dlatego prawdopodobnie godzina emisji nie ulegnie zmianie”

Co na to Wy, fani House’a? Wolelibyście, żeby Shore i Jacobs jeszcze raz rozważyli możliwość nakręcenia spin-offu, czy raczej stworzyli coś zupełnie nowego? Jeśli wybraliście to pierwsze, opiszcie co według Was powinno się znaleźć w wymarzonym scenariuszu spin-offu!

Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (2)Dodaj kometarz »
 • Karlo3
  Karlo33 lutego 2010, 20:34:18
  IP: fc6598877643

  całkowice się z tobą zgadzam. tylko zanim polska telewizja to pokaże....

 • Kirteen
  Kirteen28 stycznia 2010, 13:58:07
  IP: 0b90855a6e9d

  Cóż... coś nowego, gdyby było na poziomie, mogłoby mnie zainteresować na dłuższą metę:)