Przekroczyłem jakąś granicę... I mam problem z powrotem na drugą stronę.

Dr Robert Chase


Izba przyjęć: Nocny Dyżur z Housem

Autor: DOMA | Kategoria: Sezon 4 | data: 28 listopada 2009 | Odsłon: 1956


4 grudnia będziecie mogli zobaczyć 4 odcinki 4 sezonu "Dr. House'a" w Multikinie.4 grudnia (piątek) o godz.: 22:00 w 20 kinach Multikino i Silver Screen rozpocznie się Nocny Dyżur z Dr Housem i potrwa on do godziny 01:45 dnia następnego

Zobaczymy maraton wybranych 4 odcinków sezonu czwartego:
* Astronautka – House prowadzi kolejne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do pracy w szpitalu jednocześnie badając przypadek astronautki, której percepcja zamienia obrazy w dźwięk.
* Za wszelka cenę – CIA zatrudnia House’a do leczenia jednego z agentów, który zapadł na tajemniczą chorobę, tymczasem kandydaci ścierają się z Foremanem w sprawie przypadku kierowcy wyścigowego
* Lepiej żebyś nie wiedział – Finałowa piątka kandydatów zajmuje się przypadkiem pewnego iluzjonisty, ale czy aby jego choroba nie jest kolejną sztuczką?
* Wyścig – Gdy House musi wydać ostateczny werdykt w sprawie zatrudnienia asystentów stawia przed kandydatami ostatnie zadanie, zlecając im opiekę nad buntowniczym muzykiem punkowym.

Źródło: Multikino.pl

Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (1)Dodaj kometarz »
  • Wiewiorka
    Wiewiorka30 listopada 2009, 21:01:00
    IP: 876ede03149e

    ;D