Jesteś fujara - pół mięczak, pół baba.

Dr Gregory House


Izba przyjęć: Sezon 6: opisy kolejnych odcinków

Autor: ToAr | Kategoria: Sezon 6 | data: 15 października 2009 | Odsłon: 19254


Przeczytaj opisy trzech kolejnych odcinków serialu.6x07 "Known Unknowns"
Po szalonej nocy, nastolatka (gościnnie Anna Attanasio) trafia do Princeton Plainsboro z poważnie spuchniętym wyrostkiem. Zespół musi działać, aby zdiagnozować dziewczynę, która nie jest szczera w sprawie tego co wydarzyło się tej nocy, po której zachorowała. Jej stan pogarsza się do tego stopnia, że nie potrafi rozróżnić rzeczywistości od fikcji. Tymczasem Cuddy, Wilson i House spędzają weekend z dala od szpitala biorąc udział w konferencji medycznej. Sprawy jednak nie idą zgodnie z planem i pojawia się Lucas (gościnnie Michael Weston), prywatny detektyw House'a. Emisja: 9 listopada.

6x08 "Teamwork"
Po tym jak House odzyskuje licencję lekarską, żąda przywrócenia go na poprzednie stanowisko - szefa Wydziału Diagnostyki, aby mógł leczyć Hanka Hardwicka (gościnnie Troy Garity), gwiazdę filmów dla dorosłych, który trafił do Princeton Plainsboro po tym jak pojawił się pulsujący ból w jego oku. W międzyczasie Cuddy spostrzega, że Princeton Plainsboro nie jest dobrym miejscem, aby utrzymywać zdrowe relacje osobiste. Emisja: 16 listopada.

6x09 "Ignorance is Bliss"
W przeddzień Święta Dziękczynienia, House i jego zespół podejmują się sprawy Jakuba Sidasa (gościnnie Esteban Powell), genialnego fizyka i pisarza, który zrezygnował ze swojej kariery dla pracy jako kurier. Dla chorego pacjenta inteligencja jest strasznym obciążeniem, co spowodowało u niego depresję i uzależnienia. To w połączeniu z niezliczoną ilością dziwnych objawów zabiło klina zespołowi. Tymczasem lekarze z Princeton Plainboro zmagają się z napiętą sytuacją w ich związkach. Emisja: 23 listopada.

Zgłoś błądStaramy się, aby na tej stronie były jak najbardziej wiarygodne informacje. Jeżeli, więc zauważysz jakikolwiek błąd, to prosimy o zgłoszenie go wraz z podaniem linka do strony, na której się znajduje. Możesz się z nami również podzielić uwagami na temat strony. Za wszelką pomoc dziękujemy!
wasze komentarze (0)Dodaj kometarz »Możesz być pierwszą osobą, która doda komentarz.