Ludzie się nie zmieniają. Chcą się zmienić. Potrzebują tego.

Dr Gregory House


» Odcinki: Sezon 7
Sezon: wszystkie, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sezon 7, Odcinek 23 - Premiera: 24 maja 2011

Dobrze znana performer Afsoun Hamidi (gościnnie Shohreh Aghdashloo) zostaje przyjęty do szpitala, ale kiedy zespół podejrzewa, że jej objawy mogą być samookaleczeniem, jako część dokumentacji dla jej kolejnego dzieła zaczynają się zastanawiać czy jej leczenie jest niezbędne, a oni mogą nieświadomie brać udział w tworzeniu teo dzieła sztuki. Tymczasem sytuacja składa House'a do bardzo nieoczekiwanego posunięcia, które zmieni jego relację z Cuddy i Wilsonem na zawsze.

»

Sezon 7, Odcinek 22 - Premiera: 16 maja 2011

Była przyjaciółka Trzynastki, Darrien (gościnnie Amy Landecker) pojawia się niezapowiedzianie w mieszkaniu Trzynastki potrzebując natychmiastowej pomocy medycznej. Kiedy odkrywa, że jej koleżanka powróciła do brania narkotyków, Trzynastka obiecuje nie zabrać jej do szpitala, gdzie mogli by ją znaleźć policjanci. W akcie desperacji zwraca się do Chase'a z prośbą o pomoc. Tymczasem Taub (Peter Jacobson) zaczyna się godzić z zaskakującą wiadomością.

»

Sezon 7, Odcinek 21 - Premiera: 9 maja 2011

Kiedy House i Wilson (Robert Sean Leonard) zakładają się podczas walki bokserskiej i nie zgadzają się co do wyniku. Wilson daje mu dokładnie jeden dzień na zapłacenie lub udowodnienie mu, że się myli. House naciska na boksera (gościnnie Kevin Phillips), aby uzyskać kolejne informacje w celu udowodnienia swoich racji co kończy się próbą tchnięcia nowego życia w upadającą karierę boksera.Tymczasem zespół House'a podejrzewa go, że może mieć problem z innym rodzajem narkotyków.

»

Sezon 7, Odcinek 20 - Premiera: 3 maja 2011

W czasie poszukiwania starej miłości, zwycięzca loterii Cyrus Harry (gościnnie Logue) zostaje częściowo sparaliżowany i trafia do Princeton Plainsboro pod skrzydła House'a i jego zespołu. MAtka Cuddy (gościnnie Bergen) grozi, że pozwie szpital za nadużycia, co może zagrozić licencji medycznej zarówno Cuddy jak i House'a. Chase i Foreman zakładają się, że zbadają każdego z nich w różny sposób.

»

Sezon 7, Odcinek 19 - Premiera: 18 kwietnia 2011

Masters stoi na rozdrożu, gdzie musi zadecydować o swojej karierze. Podczas ostatniego dnia jako studentka medycyny stoi przed ciężkim wyborem czy stać się chirurgiem czy przyjąć rzadką okazję i dołączyć do zespołu House oficjalnie. Tymczasem zespół leczy 16-latkę, który w niewytłumaczalny sposób zasłabła dzień przed wyruszeniem w ambitny rejs dookoła świata. Pomimo zmieniającej życie pacjentki diagnozy, jej rodzina chcę, aby wróciła z powrotem na morze, by ustanowiła nowy rekord. Jednak ku zaskoczeniu zespołu, w tym House'a, Masters podejmuje śmiałą decyzję co do leczenia pacjenta.

»

Sezon 7, Odcinek 18 - Premiera: 11 kwietnia 2011

Trzynastka przez ostatni rok siedziała w więzieniu, ale dla House'a prawdziwą tajemnicą jest to dlaczego tam wylądowała. Kiedy wychodzi z więzienia, to jest zaskoczona tym, że House czeka na nią i ma plany co do tej dwójki na kolejne kilka dni. House chce zdobyć więcej informacji na temat przestępstwa jakie popełniła Trzynastka. Wyruszają wspólnie na coroczny konkurs w strzelaniu bazooką na kartofle i łączą siły, aby pokonać znacznie młodszego i pewnego siebie rywala. Podczas podróży odkrywają tajemnice o sobie nawzajem. W szpitalu zespół leczy nauczyciela z ciężką chorobą układu oddechowego. Podczas gdy zespół przeszukuje jego dom w celu znalezienia jakiś wskazówek na temat choroby odkrywają, że jest osobą, która gromadzi mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Po drugiej wizycie w celu uzyskania więcej informacji, odkrywają coś co ich szokuje. Taub próbuje wrócić do świata randek, ale powracają jego stare nawyki.

»

Sezon 7, Odcinek 17 - Premiera: 21 marca 2011

Młody, bezdomny mężczyzna, były narkoman zostaje znaleziony w parku z objawami zaburzenia zmysłu węchu i przerażającymi bliznami i oparzeniami na klatce piersiowej. Z niejasną tożsamości i poważnym, pogarszającym się stanem pacjenta zespół poszukuje jego akt osobowych i historii rodziny, aby zrozumieć jego położenie. Tymczasem Cuddy zwierza się Wilsonowi, że czuję się winna po zerwaniu z House'm. Zespół House'a odkrywa niepokojący sekret o mężczyźnie, którego życie zostaje uratowane.

»

Sezon 7, Odcinek 16 - Premiera: 14 marca 2011

Młody, profesjonalny i uznany torreador staje się pacjentem szpitala po tym jak został zaatakowany przez byka. Po przeprowadzeniu wielu niejednoznacznych testów, zespół wysłuchuje porad House'a, który znajduje się poza szpitalem zajmują się kilkoma kwestiami nie dotyczącymi przypadku. Po powrocie do szpitala stan torreadora się pogarsza, jego symptomy zanikają, a pacjent dostaje częstych drgawek. Ostatnia szansa zespołu, to operacja na otwartym sercu. Tymczasem Masters zainteresuje się swoim pacjentem torreadorem ku zaskoczeniu Tauba.

»

Sezon 7, Odcinek 15 - Premiera: 7 marca 2011

Napięcie sięga zenitu, gdy Cuddy musi poważnie zastanowić się nad swoimi priorytetami. Kiedy House jest zajęty troszczeniem się o dobre samopoczucie Cuddy, zespół leczy nastoletniego pacjenta, u którego nasilone objawy i blizny na ciele wskazują na coś więcej niż tylko chorobę. Podejrzewając, że nastolatek ma problemy ze stanem emocjonalnym i psychicznym, Taub wtrąca się do życia osobistego pacjenta po jakieś wskazówki i odkrywa niepokojące domowe video, które może zagrozić życiu jego kolegów. W międzyczasie Cuddy ma nadzieję, że House będzie obecny w chwili, w której go najbardziej potrzebuje oraz ma serię snów, wraz z sceną muzyczną w choreografii Mia Michaels, które zawierają przebłyski na temat jej życia i związku.

»

Sezon 7, Odcinek 14 - Premiera: 28 lutego 2011

Pacjent (gościnnie Adrian LaTourelle) zostaje przyjęty do szpitala po tym jak na jego ciele pojawiła się brzydka wysypka po tym jak w pracy miał kontakt z żrącymi chemikaliami. Gdy zespół próbuje go leczyć, to odkrywają, że jego żona (gościnnie shley Jones) myśli, że nadal posiada lukratywne stanowisko na rynku nieruchomości. Tymczasem Cuddy otrzymuje nagrodę i chcę, aby House jej towarzyszył na uroczystości jej wręczenia. Jego obecność staje pod znakiem zapytania, gdy walka o życie jego pacjenta zmusza go do zastanowienia się nad swoim zawodem i własnym szczęściem. Chase (Jesse Spencer) i Masters uczą się, że czasem trzeba wybaczyć zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

»

1, 2, 3 >>