Chcesz wiedzieć jak dwa pierwiastki reagują na siebie. Pytasz się je o to? Nie, będą kłamać jak na chemikalia przystało. Wrzucasz je do probówki i pod...

Dr Gregory House


» Odcinki: Sezon 3
Sezon: wszystkie, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sezon 3, Odcinek 24 - Premiera: 29 maja 2007

Foreman je pożegnalny lunch z personelem. House mówi Foremanowi, że nie chce, by ten odchodził, ponieważ jest ważnym elementem zespołu. Eric zgadza się zostać, ale tylko pod warunkiem, że to House odejdzie z pracy…
 

»

Sezon 3, Odcinek 23 - Premiera: 15 maja 2007

W szpitalu bada go Chase, jednak bagatelizuje problem. House podejrzewa, że przypadek Nate’a jest bardziej skomplikowany. Foreman mówi House’owi o rozmowie kwalifikacyjnej w jednym z nowojorskich szpitali. Cuddy chce podwoić pensję Foremana i mianować go szefem zespołu. Ten jednak odmawia. W tej sytuacji, odejście Erica wydaje się postanowione.

»

Sezon 3, Odcinek 22 - Premiera: 8 maja 2007

Foreman składa rezygnację z pracy bez podania przyczyny. Cuddy, Chase i House zastanawiają się, dlaczego to zrobił. Wilson za wszelką cenę stara się nakłonić Foremana do powrotu. Póki co, Eric zajmuje się przypadkiem Addie.
 

»

Sezon 3, Odcinek 21 - Premiera: 1 maja 2007

Wilson przygotowuje swojego 14-letniego pacjenta, Nicka do przeszczepu szpiku. Sytuacja komplikuje się, gdy na jaw wychodzi, że dawca (jego młodszy brat, Matty) także jest chory. Rozpoczyna się walka o zdrowie i życie chłopców.
 

»

Sezon 3, Odcinek 20 - Premiera: 24 kwietnia 2007

Do szpitala przyjeżdża ojciec Foremana, Rodney. Chce, by zogranizował przyjęcie urodzinowe z okazji 60. urodzin matki, która – jak się okazuje – cierpi ona na chorobę Alzheimera. Foremanowi umiera pacjent. Lekarz jest załamany. House próbuje go wesprzeć. Foreman dzieli się smutną wiadomością ze swoimi rodzicami. Matka nie rozpoznaje go jednak.

»

Sezon 3, Odcinek 19 - Premiera: 17 kwietnia 2007

Na szczęscie House wcześnie diagnozuje przypadek, głównie dzięki temu, że u jej brata obserwuje te same objawy. Okazuje się, że chłopiec ma 100-krotnie wyższy poziom testosteronu, niż przeciętny 8-latek. Chase sądzi, że przypadłość ma charakter genetyczny. Wilson całuje Cuddy wbrew jej woli.

»

Sezon 3, Odcinek 18 - Premiera: 10 kwietnia 2007

W tym samym czasie, House i Cuddy lecą do Singapuru na sympozjum Światowej Federacji Zdrowia (WHO). Podczas lotu, siedzący obok niego człowiek dostaje bardzo silnych torsji. House za wszelką cenę stara się mu pomóc. Chase chce zmienić relacje z Cameron, które według niego ograniczały się dotąd głównie do wspólnego sypiania.

»

Sezon 3, Odcinek 17 - Premiera: 3 kwietnia 2007

Chase i Cameron martwią się tym, że zostali przyłapani przez House’a. Podczas operacji Emma, między lekarzami wybucha ostry konflikt, który na szczęście udaje się zażegnać.
 

»

Sezon 3, Odcinek 16 - Premiera: 27 marca 2007

Wilson, radzi House’owi, aby natychmiast odstawił Vicodin. Ten jednak twierdzi, że bez niego nie jest w stanie wytrzymać bólu. Chase i Cameron zostają nakryci przez House'a.
 

»

Sezon 3, Odcinek 15 - Premiera: 6 marca 2007

Cameron prosi House’a, by ten podpisał mu list polecający, ponieważ stara się o inną pracę. Cameron znajduje tomografię komputerową House’a. Wynika z niego, że House ma raka mózgu. Wedle szacunków, Gregory ma przed sobą niespełna rok życia. Okazuje się, że sam celowo błędnie się zdiagnozował. Lekarze są wstrząśnięci.

»

1, 2, 3 >>