Zaufasz mojej diagnozie i pozwolisz na leczenie, ponieważ w tej świątyni jam jest dr Jahwe.

Dr Gregory House


» Odcinki: Sezon 1
Sezon: wszystkie, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sezon 1, Odcinek 22 - Premiera: 24 maja 2005

Pomimo, iż wszystkie badanie nie wykazują niczego niepokojącego, Sam jest przekonana, że ze zdrowiem jej męża nie jest najlepiej i prosi doktora House'a o diagnozę.
 

»

Sezon 1, Odcinek 21 - Premiera: 17 maja 2005

House udziela kilku studentom medycyny lekcji, której prędko nie zapomną, ale i sam dostanie nauczkę, kiedy będzie się musiał opiekować nowym mężem swojej byłej narzeczonej.
 

»

Sezon 1, Odcinek 20 - Premiera: 10 maja 2005

Wschód spotyka Zachód, gdy House trafi na dwudziestoletniego Azjatę, który doznał wylewu po wizytach u prau uzdrowicieli. Pytanie jednak, czy przyczyną są alternatywne metody leczenie, czy zaborcza przyjaciółka mężczyzny?

»

Sezon 1, Odcinek 19 - Premiera: 3 maja 2005

House oraz jego koledzy usiłują walczyć z obiegowymi poglądami, gdy trafią na nurka cierpiącego na dziwną i najprawdopodobniej śmiertelną chorobę.


 

»

Sezon 1, Odcinek 18 - Premiera: 19 kwietnia 2005

Personel walczy o życie małych pacjentów, kiedy chora na raka pacjentka w ciąży odmawia podjęcia terapii, ponieważ może ona stanowić zagrożenie dla płodów, a pewne małżeństwo zostaje aresztowane za sprowadzenie zagrożenia na swoje dziecko, które zachorowało przez stosowanie radykalnej diety wegetariańskiej.

»

Sezon 1, Odcinek 17 - Premiera: 12 kwietnia 2005

House musi stawić czoła wielkiej dawce polityki, gdy na jego oddział trafia afroamerykański senator, który stracił przytomność podczas obiadu dobroczynnego.
 

»

Sezon 1, Odcinek 16 - Premiera: 29 marca 2005

Gdy dziesięcioletnia dziewczynka doznaje ataku serca, House zaczyna podejrzewać, że kryje się za tym coś więcej niż tylko waga i dochodzi do wniosku, że otyłość pacjentki jest raczej skutkiem niż powodem takiego zagrożenia życia.

»

Sezon 1, Odcinek 15 - Premiera: 22 marca 2005

House robi wszystko, by zdiagnozować mafiosa, któremu wysiadła wątroba, zastanawia się też, czy człowiek mafii może być homoseksualistą.

 

»

Sezon 1, Odcinek 14 - Premiera: 13 marca 2005

Na pozór pewna siebie, ale w rzeczywistości wrażliwa i krucha bizneswoman odkrywa, że jej serce naprawdę zostało złamane, jednak jej stan, a zwłaszcza bulimia, uniemożliwiają przeprowadzenie ratującej życie transplantacji.

»

Sezon 1, Odcinek 13 - Premiera: 1 marca 2005

Dwudziestoletni chłopak trafia do szpitala z objawami dziwnej gorączki i podejrzaną wysypką. To co z początku wydawało się zwykłym zapaleniem płuc, teraz się komplikuje.

 

»

1, 2, 3 >>