Każdy myśli, że jest inny, wyjątkowy. Tak naprawdę wszyscy chcemy tego samego. Miłości, przebaczenia... czekolady.

Dr Remy Hadley


» Odcinki
Sezon: wszystkie, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sezon 8, Odcinek 22 - Premiera: 21 maja 2012

Specjalny dwugodzinny odcinek finałowy serialu rozpocznie się godzinną specjalną retrospekcją, w której zobaczymy przełomowe serialowe momenty i specjalne wywiady z gwiazdami serialu i producentami, a także wiele innych niespodzianek. Następnie w emocjonującym finale, wyreżyserowanym przez twórcę i producenta wykonawczego Davida Shore, zespół będzie leczył pacjenta uzależnionego od narkotyków (gościnnie James LeGros, "Mildred Pierce") w rezultacie czego House będzie oceniał swoje życie, swoją przyszłość i własne mroczne demony.

»

Sezon 8, Odcinek 21 - Premiera: 14 maja 2012

Zespół bierze przypadek Derricka (gościnnie Skylar Astin), 19-letniego studenta college'u, który miał tajemnicze krwawienie z nosa podczas treningu cheerleaderskiego. Zespół odkrywa, że jego problemy mogą być zarówno fizyczne jak i psychologiczne. Prawdopodobnie cierpi na schizofrenię, Derrick twierdzi, że słyszy głos zmarłego brata w swojej głowie. Tymczasem Wilson dostaje radę od swojej dawnej koleżanki, Trzynastki (gościnnie Wilde), a Foreman próbuje w inny sposób podejść House'a.

»

Sezon 8, Odcinek 20 - Premiera: 7 maja 2012

W odcinku wyreżyserowanym przez Petera Wellera, w którym również gościnnie wystąpił zespół zajmuje sie przypadkiem doktora Petera Treibera (gościnnie Jamie Elman), patologa w Princeton-Plainsboro Teaching Hospital, który wie zbyt wiele o szpitalnym personelu, aby ufać komukolwiek z lekarzy. Jedyną osobą co do której ma szacunek jest House, który akurat tajemniczo znika. Bez obecności House'a, zespół musi odkryć jak leczyć Treibera cały czas sprawiając, aby wierzył, że to house wydaje wszystkie polecenia.
 

»

Sezon 8, Odcinek 19 - Premiera: 30 kwietnia 2012

Zespół przejmuje przypadek Emily, sześcioletniej dziewczynki, która już wcześniej miała wiele kłopotów ze zdrowiem. Tym samym jednak musi zmierzyć się z jej matką, Elizabeth (gościnnie Jessica Collins), która także jest lekarzem, a specjalizuje się głównie w schorzeniach swojej córki. Stawią również czoła bataliom między matką i ojcem Emily, którzy mają zupełnie odmienne zdania na temat sposobów leczenia córki. Podczas przeszukania domu rodzinnego pod kątem czynników chorobotwórczych zespół dowiaduje się, że desperacja Elizabeth w leczeniu córki może być dla dziecka śmiertelnym zagrożeniem. W międzyczasie House i Wilson robią sobie małe wakacje.

»

Sezon 8, Odcinek 18 - Premiera: 23 kwietnia 2012

House i jego zespół zajmują się przypadkiem młodego chłopca, który ma straszny sen o dławieniu się, a następnie po obudzeniu wciąż nie może wziąć tchu. Tymczasem Park ma intymne marzenia z udziałem swoich współpracowników, co powoduje, że zespół musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy ma znaczenie czy nie, to o czym każdy z nich marzy. Dominika odkrywa sekret, który może zniszczyć jej związek z House'm.

»

Sezon 8, Odcinek 17 - Premiera: 16 kwietnia 2012

House i jego zespół biorą przypadek mężczyzny, który zaczyna łzawić krwią. Tymczasem robi rozmowę kwalifikacyjną na posadę nowej ulubionej prostytutki, ponieważ jego obecna pupilka, Emily zdecydowała się wyjść za mąć i porzucić ten biznes. Wkurzeni "konkursem" na nową Emily, jego zespół wraz z jego "żoną" Dominiką próbują sabotować początkujący związek Emily.

»

Sezon 8, Odcinek 16 - Premiera: 9 kwietnia 2012

House i jego zespół zajmuje się przypadkiem 22-letniego gracza Ligi Hokejowej, który stracił przytomność podczas odkrztuszania krwi po potyczce na lodzie. Tymczasem House zrzuca bombę na Wilsona, a Chase oferuje pomoc Park, aby zmienić jej podejście do ludzi.

»

Sezon 8, Odcinek 15 - Premiera: 2 kwietnia 2012

Zespół leczy weterana wojennego oskarżonego o zdradę po tym jak wyciekły niejawne informacje. Życie pacjenta zostaje jednak zagrożone, kiedy odmawia leczenia, chybaże on i jego brat otrzymają informacje o ich zmarłym ojcu, weteranie wojennym, który rodzi wątpliwości o lojalność wobec własnej rodziny i kraju. Tymczasem Adams podejrzewa House'a, że może być chory, więc werbuje Wilsona i innych członków zespołu do planu mającego na celu jego zbadanie i wykrycie choroby.

»

Sezon 8, Odcinek 14 - Premiera: 27 lutego 2012

House i jego zespół toczą batalię, aby ocalić odnoszącego sukcesy, niezależnego niewidomego mężczyzny (gościnnie Jordan), który zapada na tajemniczą chorobę tuż przed tym jak ma poprosić swoją dziewczynę o rękę. Tymczasem matka House'a (gościnnie Baker) niespodziewanie pojawia się w Princeton Plainsboro, aby powiadomić go o swoim nowym adoratorze (gościnnie Connolly).

»

Sezon 8, Odcinek 13 - Premiera: 20 lutego 2012

Doradca małżeński traci przytomość podczas zaplanowanego wystąpienia, jednak kiedy zostałe poddany ściślejszej obserwacji, zespół zauważa zmiany w jego zachowaniu, które kłócą się z jego motywującymi rozmowami na temat roli kobiet i mężczyzn. Tymczasem House i jego ukraińska "żona" Dominika (gościnnie Karolina Wydra) starają się przekonać urząd imigracyjny, że są szczęśliwym małżeństwem. Również House decyduje się wybrać lidera zespołu.

»

1, 2, 3, 4, 5, ..., Ostatnia >>