Foreman'a nazwę smoluchem, Cameron złapię za tyłek, a Chase'a... Chase'a też złapię za tyłek.

Dr Gregory House


» Moje Konto: Rejestracja
§1. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin dotyczy zasad korzystania z serwisu internetowego www.housemd.info.pl zwanego dalej Serwisem, w tym forum dyskusyjnego www.forum.housemd.info.pl stanowiącego jego jego integralną część, zwanego dalej Forum.
2. Regulamin dotyczy wszystkich osób zarejestrowanych i niezarejestrowanych w Serwisie, przeglądających, publikując lub korzystających z jego zawartości.
3. Oficjalna nazwa Serwisu to "Pierwsza polska strona serialu telewizyjnego Dr House".
4. Tematyką Serwisu jest serial telewizyjny "Dr House" (ang. "House M.D.") oraz wszystkie późniejsze produkcje z nim związane.
5. Serwis należy do Grupy SpoilerTV.pl i posiada dodatkowy adres internetowy www.drhouse.spoilertv.pl.

§2. Dostęp

1. Odwiedzając Serwis wyrażasz zgodę na:
a) używanie Serwisu tylko do celów osobistych, wykorzystywanie fragmentów, lub całości materiałów zawartych na stronie w innych celach, niż prywatne jest zabronione,
b) nie wolno kopiować i rozpowszechniać żadnej części serwisu bez uzyskania uprzednio pisemnej zgody właściciela Serwisu. c) przestrzeganie wszystkich punktów regulaminu oraz przyjętych zasad użytkowania.

§3. Rejestracja w Serwisie

1. Rejestracja w Serwisie jest całkowicie dobrowolna i nie jest ona wymagana, aby w podstawowym stopniu korzystać z Serwisu.
2. Rejestracja w Serwisie jest darmowa.
3. Rejestracji w Serwisie dokonuje się poprzez wypełnienie formularza rejstracyjnego i kliknięcie w link aktywacyjny, który zostaje wysłany na podany w formularzu adres e-mail.
5. Po rejestracji Użytkownik dostaje dostęp do własnego profilu, w którym może konfigurować swoje ustawienia lub dobrowolnie wypełniać dane o sobie. Informacje te są ogólnodostępne.
6. Jedna osoba może mieć tylko jedno konto w Serwisie.
7. Dokonanie rejestracji w Serwisie skutkuje utworzeniem konta globalnego w serwisie SpoilerTV.
8. W przypadku posiadania konta w innym serwisie należącym do Grupy SpoilerTV rejestracja nie jest wymagana. Konto tworzone jest automatycznie po zalogowaniu się w Serwisie z wykorzystaniem danych do logowania używanych w innym serwisie należącym do Grupy SpoilerTV.

§4. Zasady ogólne

1. Każdy Użytkownik powinien dbać o dobro całej Społeczności Serwisu.
2. Użytkownicy zamieszczając swoje materiały muszą zachowywać kulturę, stosować się do ogólnych zasad przyzwoitości, norm języka polskiego i unikać treści powszechnie przyjętych jako wulgarne lub obraźliwe.
3. Nikt nie może zostać dyskryminowany ze względu na płeć, miejsce zamieszkania i wiek, jednakże każdy Użytkownik musi dopilnować, aby sposób jego wypowiedzi nie odbiegał znacząco od sposobu wypowiadania się innych Użytkowników.
4. Każdy zarejestrowany użytkownik może publikować własne materiały w Serwisie.
5. Użytkownicy podczas publikowania materiałów pochodzących z innych źródeł oświadczają, iż materiały te nie zostały przez nich zdobyte w nielegalny sposób i publikacja ich w Serwisie nie nadużyje licencji danego materiału.
6. Serwis zastrzega sobie prawo do wykorzystywania materiałów w celach promocyjnych, reklamowych lub innych mających na celu popularyzację Serwisu, dotarcie do większej rzeszy odbiorców lub zmianę jego wizerunku.
7. Administracja Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów oraz komentarzy.
8. Rejestrując się w serwisie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego najnowsze informacje związane z Serwisem, a także informacje o charakterze reklamowym, z których dochód przeznaczany jest na utrzymanie Serwisu. Każdy może zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości e-mail klikając w odpowiedni link zawarty w newsletterze.

§5. Prawa autorskie do opublikowanych materiałów

1. Wszelkie umieszczone w Serwisie materiały podlegają ustawie o prawie autorskim (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r. Nr 24, poz. 83).
2. Użytkownicy podczas publikowania materiałów wyrażają zgodę na zarządzanie prawami autorskimi ich materiałów przez Administrację Serwisu.
3. Wszystkie zdjęcia i znaki towarowe użyte na stronie są własnością ich autorów.

§6. Polityka prywatności

1. Podczas korzystania z Serwisu, w celach statystycznych, mogą zostać zapisane: adres IP przeglądającego, data i godzina oraz przeglądana strona.
2. Podczas logowania, na komputer Użytkownika, wysyłane jest ciastko (cookie) zawierające informacje potrzebne do podtrzymania zalogowania.
3. Ciastka mogą być również zapisywane przez wyświetlane w Serwisie reklamy.
4. W przypadku działania na szkodę Serwisu lub jego Użytkowników, dane o których mowa w ust. 1, mogą zostać wykorzystane do zidentyfikowania sprawcy lub jako dowód jego przewinienia.

§7. Kary

1. W przypadku naruszenia postanowień Regulaminu, Administracja Serwisu może nałożyć następujące kary:
a) upomnienie - osobiste zwrócenie uwagi użytkownikowi przez Administrację Serwisu.
b) zablokowanie publikacji - odebranie użytkowi możliwości dodawania jakichkolwiek treści w serwisie.
c) zablokowanie dostępu do Serwisu - całkowite zablokowanie dostępu do zawartości Serwisu.
d) usunięcie konta - dostęp do konta Użytkownika zostaje całkowicie usunięty.

§8. Reklamy

1. Serwis zastrzega sobie prawo zamieszczania na jego łamach różnego rodzaju produktów reklamowych.
2. Administracja Serwisu dokłada wszelkich starań, aby żadne wyświetlane reklamy nie były uciążliwe, nachalne i nieetyczne.
3. Wszystkie reklamy są w równym stopniu wyświetlane zarówno Gościom, Użytkownikom, Zarządowi Serwisu.
4. W przypadku chęci zamieszczenia reklamy w Serwisie, należy skontaktować się z Administracją.
5. Wszelkie próby blokowania reklam wyświetlanych na łamach Serwisu mogą skutkować niepoprawnym wyświetlaniem zawartości Serwisu.

§9. Postanowienia końcowe

1. Administracja Serwisu zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w Regulaminie.
2. Każda znacząca zmiana zostanie ogłoszona w formie newsa na stronie głównej Serwisu.
3. W przypadku aktualizacji Regulaminu, Użytkownicy powinni niezwłocznie zapoznać się z jego nową wersją. W przypadku braku akceptacji zmodyfikowanej treści Regulaminu, należy powiadomić Administratora, który usunie konto Użytkownika.
4. Regulamin wchodzi w życie w chwili opublikowania.
5. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go.


Tak, zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go

Nie zgadzam się z regulaminem